#252Louis IcartPeriod: 1888-1950
“Dame met hoed”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#483
Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.
A cold patinated bronze camel in the spirit of Viennese bronzes.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 400/500 -
#475
Een bloempot van Chinees porselein.
#80
Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
#564
“Twee smeden in de smidse”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#204
Een paar girandoles van metaal en kristal.
Pair of girandoles made of metal and crystal.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 200/220 -
#552Lucia Rotta-Falcone
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd 1977 en genummerd 3/35 buiten de plaat.
“Composition”. Colored litho. Signed, dated 1977 and numbered 3/35 outside the plate.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 40/60 -
#14
Een spiegel in vergulde kader met polychroom bloemdecor. Begin 20ste eeuw.
A mirror in a gilded frame with polychrome floral decoration. Early 20th century.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40/50 -
#573
Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
#388
Een blauw wit Chinees porseleinen opium dekselpotje, met aankoopbewijs. Draagt zegel onderaan.
A blue and white Chinese porcelain opium jar with lid, with proof of purchase. Bears seal at the bottom.No longer availableDim. 12,5 x 10,5cmEstimate: € 100/150 -
#156Imexcotra
Een vintage ‘Boomerang’ bureau van het merk Imexcotra uit Aalst. Met de bijpassende bureaustoel, alles gemerkt.
#488
Witmarmeren buste naar de oudheid.
White marble bust inspired by antiquity.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 850/900