Similar lots by type
-
#676Een Chinees porseleinen paraplubak met een decor van bloemen en vogels. Vernislaag te verwijderen.
Un porte-parapluie en porcelaine de Chine décoré de fleurs et d'oiseaux. Le vernis s'enlève.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#229Een porseleinen jardinière op piëdestal met putti in hoogreliëf op een roze gemarmerde achtergrond en met vergulde strikken. Vermoedelijk Italiaans.
Une jardinière en porcelaine à piédestal avec des putti en haut relief sur fond marbré rose et avec des nœuds dorés. Vraisemblablement italien.No longer availableDim. h: 77 + 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#520Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van kostbaarheden in cartouches, omgeven door bloemen.
Paire de potiches en porcelaine de Chine décorées d’objets précieux dans des cartouches entourées de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 180 / 200 -
#541Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en vogels.
Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#473Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#538Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#214Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en messing, opgebouwd uit een sierstuk, getooid met een papegaai en met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken met porseleinen bloemen. Apocrief gemerkt achteraan.
Une paire de candélabres en porcelaine polychrome et laiton, une pièce décorative est surmontée d’un perroquet portant deux lumières en forme de guirlandes aux fleurs en porcelaine. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 750 / 800 -
#610Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.
Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 350 / 450 -
#530Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in cartouches op vegetale achtergrond.
Paire de potiches en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 200 -
#573Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97Een brullende tijger van Japans brons op een houten voetstuk. Tijdperk Meiji.
Un tigre rugissant en bronze japonais sur un socle en bois. Période Meiji.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#228Een dekseldoos van kobaltblauw porselein met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt ‘A.C.F.”
Boîte à couvercle en porcelaine bleu cobalt à décor floral multicolore. Marquée 'A.C.F.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#359A. Decroos“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#580Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté pentagonal avec dessus en marbre.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#581Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
Un bouddha thaïlandais en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#586Een Chinees koffertje met uitgestoken paneeltjes.
Un coffret chinois avec des panneaux sculptés.No longer availableDim. 50 x 87 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191Een paar kandelaars van brons en meerkleurig porselein in de vorm van papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze et porcelaine multicolore en forme de perroquets.No longer availableDim. h: 47 & 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#571Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
Une paire de statues en bois tropical sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 50 & 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#201Een merkwaardige Japanse bronzen/ messingen kelk, versierd met draken. Omstreeks 1900.
Calice japonais remarquable en bronze décoré de dragons. Vers 1900.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#551Een grote kom van meerkleurig Japans porselein met een decor van krijgers. In antieke bronzen houder.
Un grand bol en porcelaine japonaise multicolore à décor de guerriers. Dans un support en bronze antique.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#561Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#532Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemen- en plantendecor.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130 / 150 -
#518“Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.
Sage avec dragon et enfants. Un grand groupe de porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#369Een paar schoteltjes van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen en met capucineporselein op de onderkant. Eén met zeer kleine randschilfer.
Une paire de soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu et blanc et fond en porcelaine capucine. Une avec un tout petit éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#688Twee houten speculaasplanken.
Deux planches de spéculoos en bois.No longer availableDim. 69 x 11 & 9 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#553Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
Une chaise en crapaud avec un rembourrage bleu.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#540Een verlengbare mahoniehouten tafel. Zonder verlengblad.
Une table extensible en acajou. Sans rallonge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#293Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles. Sous une cloche.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592Een Tibetaanse thangka.
Un thangka tibétain.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#351Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Tharaud, LimogesEen paar borden met met de handopgehoogd decor van vogels in een landschap en met vergulde motieven in de vleugel en de rand. onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes à décor d'oiseaux en relief à la main dans un paysage et à motifs dorés sur l'aile et la tranche. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø:25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154“Hollandse schepen op zee”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Navires hollandais en mer. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#55Lapponia FinlandEen 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.
Une broche en or jaune 14K sertie de trois perles.No longer availableDim. 10,10 gEstimate: € 250 / 300 -
#93“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Une paire de statues en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 240 / 360




