Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.

Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.

Paire de vases en porcelaine bleu cobalt avec peinture dorée et décor floral multicolore peint à la main, signé Lusy . Avec montures en laiton doré.
Dim. h: 48 cm
SKU: 2505210153.
Category: Porselein.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 320 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #647

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.

    Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm (stolp)
    Estimate: € 60 / 80
  • #521

    Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van rituele keizerlijke scènes en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise à décor multicolore de scènes rituelles impériales et d'objets de valeur. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #491

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse personages.

    Une paire de vases balsutter en porcelaine de Chine à décor multicolore de différents personnages.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #663
    Lladro

    “Slapend meisje tegen moeders schoot”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille endormie sur les genoux de sa mère . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #243
    Capodimonte

    “Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Homme à la fleur et au coq . Une figurine en porcelaine napolitaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #591

    Een paar balustervaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de chiens Fo. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #613

    “The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.

    L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 10, 16 & 21 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #638

    Een kommetje van Chinees porselein met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.

    Un petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Marqué en bas. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #177

    Een driedelig porseleinen kaststel met romantische decors in cartouches, omlijst met vergulde motieven en op kobaltblauwe fond.

    Une garniture en porcelaine trois pièces aux décors romantiques en cartouches, encadrée de motifs dorés et sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 36 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #375

    “Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Card Players . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #623

    “Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.

    Jeune femme dansante . Un groupe de pâte tendre multicolore de la Belle Epoque.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #517

    Een grote vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met een Cantondecor van personages en met granaatappels in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Grand vase en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor Canton de personnages et grenades en haut relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #208
    Robert Haviland & Le Tanneur, Limoges

    Een uitgebreid porseleinen servies met blauwe en gouden rand, bestaande uit 36 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes, een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een ovale schotel, twee grote ronde schotels, een tazza, een schotel op lage voet, een slakom, twee ovale schoteltjes en twee sauskommen.

    Un service en porcelaine élaboré avec bord bleu et or, composé de 36 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes profondes, 11 tasses et 12 soucoupes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier , un plat ovale, deux grands plats ronds, une tazza, un plat bas, un saladier, deux plats ovales et deux bols à sauce.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #221

    Een lot van negen siervoorwerpen van Limogesporselein, bestaande uit miniatuurvaasjes en -klompjes, een schaaltje, twee bonbonnières en twee vaasjes.

    Un lot de neuf objets de décoration en porcelaine de Limoges, composé de vases miniatures et de sabots, d'un plat, de deux bonbonnières et de deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #627

    Een vaasje van Chinees gecraqueleerd porselein met een decor van vissen in ijzerrood. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase chinois en porcelaine craquelée à décor de poisson rouge en fer. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527

    Twee dekselpotjes, een dekselvaasje en een dekselterrine van Chinees porselein met meerkleurige decors.

    Deux bocaux à couvercle, un vase à couvercle et une soupière en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 17 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #251
    Royal Dux

    Een sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.

    Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #563

    Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, waarvan twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Bing & Grondahl.

    Trois figurines en porcelaine danoise multicolores, dont deux sont marquées par Royal Copenhagen et une par Bing & Grondahl.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #677

    Een antiek vaasje van Cantonporselein. Gat gemaakt in de bodem voor montage op elektriciteit.

    Un vase antique en porcelaine de Canton. Fond troué pour le montage sur électricité.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een Chinees porseleinen penseelkoker met een decor van pioenen en een vogel. Onderaan gemerkt.

    Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'un oiseau. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #519

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken en feniksen.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de phénix.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #483

    Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux différentes théières en porcelaine chinoise multicolores. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 150 / 180

Other lots in this auction

  • #503

    Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.

    Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Un petit manquant. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #306

    Een vintage plantenstaander van zwartgelakt metaal, messing en met groen marmeren blad. Met ringen en op bokkenpootjes.

    Un support de plante vintage en métal laqué noir, laiton et avec dessus en marbre vert. Avec anneaux et sur pieds boucs.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146
    Tillens à Bruxelles

    Een staande klok met gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk van diverse, deels zwartgelakte houtsoorten en wortelnootfineer. Het werk met carillonmechanisme. Eén venstertje manco. In werkende staat, maar te reviseren. Enkele kleine manco’s aan de kast. XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule avec caisson en bois plaqué, décorée d'incrustations de différents bois laqués en partie noir et placage de ronce de noyer. Le mouvement avec mécanisme à carillon. Une fenêtre manquante. En état de fonctionnement, mais à réviser. Quelques petits défauts au caisson. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #217
    Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)

    Twee ingekaderde tropische vlinders achter glas: Morpho Didius, Peru & onbekend.

    Deux papillons tropicaux encadrés derrière une vitre: Morpho Didius, Pérou et inconnu.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #409
    Rémy Cornelissen

    “Pastorale scène”. Litho. Gesigneerd en met opdracht d.d. 1982.

    Scène pastorale . Lithographie. Signée et dédicacée datée de 1982.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #222
    Jan Anteunis
    Period: 1896 - 1973

    “Zuid-Spaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    Rue en Espagne du Sud . Huile sur toile. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #13

    Twee gepolychromeerde houten lokeenden, gemonteerd op witmetalen lampenvoeten.

    Deux canards leurres en bois polychrome, montés sur des pieds de lampe en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm (m.k.)
    Estimate: € 60 / 80
  • #202
    Y. Cruyskens

    “Bouquet romantique”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met certificaat op de verso. 1979.

    Bouquet romantique . Huile sur panneau. Signé et avec certificat au verso. 1979.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #317

    Een grote vintage schaal van paars glas. Mogelijk Italiaans. Kleine schilfer aan de basis.

    Un grand bol en verre violet vintage. Peut-être italien. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #108

    Een salontafel met glazen blad, gedragen door een bronzen voet in de vorm van twee meermannen.

    Une table basse avec plateau en verre soutenu par une base en bronze en forme de deux hommes.
    No longer available
    Dim. 50 x 135 x 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #199

    “Frans kanaalzicht”. Olieverf op doek. Recent werk, gesigneerd ‘C. Leduc’.

    Vue de canal français . Huile sur toile. Oeuvre récente.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #49

    Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.

    Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More