Similar lots by type
-
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#629
Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160/180 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#633
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100/150 -
#598
“Man met kind”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Homme et enfant”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/80 -
#579
Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/200 -
#748
Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#593
Een netsuke van een theaterspeler met draaiend gezicht van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Artiste de théâtre”. Netsuké au visage tournant en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/100 -
#753
Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#747
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/80 -
#835
Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60/80 -
#715
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110 -
#591
Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#641
“Oude wijze”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Vieux sage”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70/100 -
#597
“Man met vis”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Homme et poisson”. Netsuke en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100/120 -
#601
“Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/280 -
#695
Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#757
Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#638
Een netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70/100 -
#813
Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800/900 -
#653
Een erotische netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
Netsuké érotique en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100/120 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40/60 -
#655
Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420/460 -
#761
Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#760Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue
Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#224Leon François ComerrePeriod: 1850 - 1916
“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXe siècle. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#246
Een eikenhouten sideboard in Engelse stijl met drie laden en messingen trekkers. XIXe eeuw.
Dressoir en chêne de style anglais ouvrant à trois tiroirs aux poignées en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 172 cmEstimate: € 100/150 -
#90
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200/300 -
#157
Een bronzen putto met een spiegel in de vorm van een mandoline op een marmeren sokkel.
Putto en bronze avec miroir en forme de mandoline. Sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#635
Een gebombeerde commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl versierd met marqueterie.
Commode galbée en bois de placage de style Louis XV. Décorée de marqueterie.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 200/240 -
#611
Een vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Tête de femme en ivoire sculpté. Travail africain, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 220/240 -
#658
Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.
Garniture de cheminée en marbre rose et cuivre jaune, comprenant une pendule en forme de temple grec et de deux petites cassolettes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#116
Een breakfrontbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee maal drie deuren. Afgeronde hoeken. Tijdperk Victoria.
Bibliothèque en acajou au corps avancé. Trois portes vitrées, trois portes pleines. Coins arrondis. Epoque Victoria.No longer availableDim. 210 x 198 x 55 cmEstimate: € 400/600 -
#254
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#22
“Stilleven met kruik en appels”. Olieverf op paneel. Griekse school.
“Nature morte à la cruche et aux pommes”. Huile sur panneau. Ecole grecque.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#42A. PierretPeriod: 1929-1992
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cm.Estimate: € 100/120