Similar lots by type
-
#93GustaloiEen art deco siervaas van glas. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en verre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#251Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 180 -
#512Een vaas van glaspasta, versierd met een decor van rozen.
Un vase en pâte à verre, décor de roses.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#451MuranoEen gestileerde haan en een clown van veelkleurig glas. De clown gerestaureerd aan de hals.
Coq stilisé et clown en verre polychrome. Restauration au col du clown.No longer availableDim. h: 46 & 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#781MuranoTwee clowns van meerkleurig glaspasta.
Deux clowns en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#778Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases différents en verre de Boom, décor peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#287Een Madonna met kind onder stolp. We voegen er twee Brusselse hoornvaasjes, eveneens met stolpen, aan toe. Het hoofdje van Jezus te herstellen.
Vierge à l’Enfant en cire aux vêtements. Sous globe en verre. Nous ajoutons deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Egalement sous globes. La tête de Jésus est à réparer.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658MuranoGlazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70 / 100 -
#464Aurelio ArtetaPeriod: 1879 - 1940“De accordeonist”. Een eglomisé. Toegeschreven aan.
“L’accordéoniste”. Eglomisé. Attribué à.No longer availableDim. 20 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#714Een vaas van groen glas met verwerkt bladgoud.
Un vase en verre vert et feuille d’or travaillée.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#102“Lezende dames”. Een eglomisé. Niet gesigneerd.
“Les liseuses”. Eglomisé. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#724Een vaas van glaspasta met veelkleurig decor. Jaren ‘50.
Un vase en pâte a verre, décor polychrome. Date des années ‘50.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#453Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452MuranoGlazen asbak in vorm van een clown.
Un cendrier en verre représentant un clown.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#403Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#277Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et aux vêtements. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#387Asbak van Muranoglas
Un cendrier en verre Murano.No longer availableDim. 22 cm diameterEstimate: € 20 / 30 -
#443Een reeks van vier recente snuffbottles van glas met meerkleurige decors.
Une série de quatre flacons à parfum récentes, en verre et décor polychrome.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Een glazen siervaas met een handgeschilderd bladerdecor. Gesigneerd ‘Fanus’.
Vase en verre à décor de feuillages peint à la main. Signé “Fanus”.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#362Paar olielampen van opaalglas, met glazen lampenkappen (1 vervangen) en lampglas. Begin XXste eeuw.
Deux lampes à huile en verre opale avec abats jours en verre (dont un abat jour à été remplacé) Début XXième siècle.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#808Een luchter van Venetiaans glas.
Lampadaire en verre de Venise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692Een paar antieke kandelaars van kwikglas. Z.g. arme-mensen-zilver.
Une paire de chandeliers en verre mercurisé. Dite argent du pauvres.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#734Een vaas van rood glaspasta met een millefioredecor.
Un vase en pâte à verre rouge, décor millefiore.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#681Een glazen parfumflesje met een decor van herten. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Un flacon à parfum en verre, décor de cerfs. marque à la base, oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 140 / 180
Other lots in this auction
-
#284P.L. Goovaerts“Schepen bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#442GalleDrie tekeningen in lavis. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#414Een piëdestal in mahoniehout.
Piédestal en acajou.No longer availableDim. 110 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72H. De Vriendt“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#285Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 500 / 600 -
#91Een paar kalebasvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Paire de gourdes en faïence de Delft bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#794Een fauteuil-en-cabriolet van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout. Bekleding op te frissen.
Un fauteuil cabriolet en bois patiné blanc et polychrome. Revêtement a changer.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#828Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.
Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#37Een gedraaid notenhouten wandkapstok met twee grote en vier kleine uitplooibare haken. Kleine restauratie.
Porte manteau mural en noyer tourné avec deux grands et quatre petits crochets pliants. Petite restauration.No longer availableDim. 45 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307Een lot van drie koperblazers, bestaande uit een jachthoorn, een eufonium en een cornet. We voegen er een vouwpupiter aan toe.
Lot de trois instruments à musique en cuivre dont un cor, un tuba ténor et un cornet. Nous ajoutons un pupitre pliant.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#491Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.
Grande bonbonnière en cristal de Bohème incoloe avec anse en argent 835‰.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Paule Bisman“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 100 / 150



