Similar lots by type
-
#876Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#151Louis LeloupEen lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 190 / 220 -
#187Een zoutvaatje en een mosterdpotje van gedreven zilver met blauw glazen recipiënten.
Une salière et un pot à moutarde en argent repoussé et récipients en verre bleu.No longer availableDim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#609Twee grote glazen stormlampen met verzilverd metalen voet en montuur.
Deux grands photophores, pieds et montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#774Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.
Un vase Murano, jaune-vert dans la masse et dorures.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#848Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.
Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.No longer availableDim. ø 15 cm; h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#401Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
Deux vases et un plat en verre de Murano rouge-orange.No longer availableDim. h: 34 - 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#823Een art deco vaas van oker glas.
Un vase Art Déco en verre ocre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#123Een lang gerekte vaas van blauw Booms glas met vergulde motieven.
Un vase à long cou en verre de Boom bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 50 / 60 -
#588Louis LeloupEen platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220 / 240 -
#218Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#888Een lot van veertien aperitiefglaasjes met groene kelk en kleurloze voet. Bijgevoegd vijf groene wijnglaasjes.
Un lot de quatorze verres à apéritif, pied incolore, calice en vert. Nous ajoutons cinq verres à vin verts.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#753een polychrome Murano vaas.
Un vase Murano polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 55 / 65 -
#101Twee antieke karaffen waarvan één met zilveren afwerking 800‰ met Duitse keuren en één met tinnen montuur over de buik.
Deux carafes antiques dont une avec des finitions en argent 800‰, poinçons allemandes, et une avec des montures en étain sur le ventre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#880Val St. LambertEen paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
Une paire de carreaux en verre incolore. Marque. Années ‘50.No longer availableDim. 15 x15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#827Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.
Un vase en verre de Boom, décoration d’une frise gravée et dorures.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 65 / 75 -
#243Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
Un coffret en verre à montures en argent. Probablement italien.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#287Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un grand drageoir en verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#862Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.
Un lot de verre bleu et doré, comprenant un drageoir, deux vases sur pied différents et un vase haut.No longer availableDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#743Een paar Murano-vazen. Een van rood glas in de massa en één met oranjegeel glas in de massa. Beiden met mille fleur decoratie.
Une paire de vases Murano . Un vase en verre rouge dans la masse et un en verre orange-jaune dans la masse. Tout deux décoration mille-fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers aan het glas.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats au verre.No longer availableDim. l: 39 cm; h:18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#855Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.
Deux anciennes cloches à fromage et cinq assiettes en verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#464Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
Un vase en verre de Boom, motif de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#202Drie kleine tabaksdoosjes, waarbij één van verzilverd metaal, één Duits van 800‰ zilver en één van 900‰ zilver met email.
Trois petites boîtes à tabac, dont une en métal argenté, une allemande à 800 ‰ et une en argent 900 ‰ et émail.No longer availableDim. Ø: 4 & 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#716Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 295 x 199 cmEstimate: € 120 / 200 -
#560Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met een parel en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une perle et de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,58 gEstimate: € 400 / 500 -
#859Een reeks van dertien moezelwijnglazen.
Une série de 13 verres à vin de la Moselle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 15 / 20 -
#53Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
Un vase en porcelaine, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#426Een sober tafeltje met glazen blad. Onder het blad een oude meelzak van de ‘Stuarts Draft Milling Co.’ uit Virginia, versierd met borduursel.
Une petite table sobre à tablette en verre. Sous la tablette se trouve un ancien sac à farine ‘Stuarts draft Milling Co’ de la Virginie.No longer availableDim. 77x 77 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#434Een paar wandlampen van hoorn met glazen kappen.
Une paire d’appliques en corne et coupes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#712Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.No longer availableDim. 180 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#21SadlerEen Engelse porseleinen theepot. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une théière en porcelaine anglaise. Marque sous la base et numérotée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#893Zes diverse stripverhalen. Hardcovers en 1 softcover . Goede staat. Overwegend eerste drukken.
Six bandes dessinées divers. 5 Reliures rigides. En bon état. La plupart première édition.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#118Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000“Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.
”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120

