#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
#91“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#620DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,94 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 600 / 700 -
#793Een bolle lantaarn van brons en glas.
#46Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#126Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
#483Een lot van drie balustervormige decoraties van gedraaid hout.
#350Een 18 karaats wit gouden armband bezet met vier rozetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de quatre rosaces en de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#162Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#348Een groepje en twee danseresjes van polychroom porselein.
Un groupe et deux danseuses en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 40 / 60