#593Een gesculpteerde wrattenzwijnentand. Eerste helft XXste eeuw.
Une dent de cochère sculptée.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#764Jozef MousPeriod: 1896-1968“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.
#173Hermés Paris“Brides de Gala”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
#94Albert Lebourg“Kanaalzichten”. Paar aquarellen. Gesigneerd, de éne “Rouen”, de andere 1920.
”Vue sur canaux”. Une paire d’aquarelles. Signées, “Rouen” et 1920.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#640Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#502“Spelende kinderen op het strand”. Olieverf op paneel.
”Enfants qui jouent sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Serie van 6 spreukenbordjes. Gemerkt van Boch, XIXde eeuw
Une série de quatre assiettes à proverbes. Marque Boch, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30 / 50