#527Een paar vaasjes van Imariporselein.
#137Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
#772Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
#42Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.
#791Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
#316Een kristallen Marie-Thérèseluchter met zes lichtarmen en versierd met pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à six bras et orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#556HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#3Een lot medailles en speldjes (een dertigtal). Overwegend m.b.t. W.O. I en Albert I. Evenals drie biljetten (van 1 en van 2 BEF) van 1914, ‘15 en ‘20, een gepolijste schijf van een geode en een oude zilveren vork. Delheid 1815-1832.
Un lot de médailles et d’épingles(+- 30). La plupart en relation avec la Première Guerre Mondiale et Albert I. Également trois billets de 1 et de 2 francs belges de 1914, 1915 et 1920. Aussi un disque d’une géode et une ancienne fourchette en argent Delheid 1815 - 1832.No longer availableEstimate: € 30 / 40