Similar lots by type
-
#97
Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.
Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.No longer availableDim. h47cm x Ø22cmEstimate: € 50/80 -
#143Maho voor Georges Mathias
Vintage sfeerlamp, gesierd met een geëtste plaat, genummerd 56/250, gesigneerd.
Lampe d'ambiance vintage, ornée d'une plaque gravée, numérotée 56/250, signée.No longer availableDim. h73,5cm x b44,5cmEstimate: € 275/300 -
#333
Een antiek bronzen bureaulampje. Met nieuwe bedrading.
Lampe de bureau ancienne en bronze. Avec un nouveau câblage.No longer availableDim. h: +/- 42 cmEstimate: € 40/60 -
#498
Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 200/300 -
#693
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120/200 -
#339
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#183
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#342
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#677Judeco Belgium
Tafellamp van koper, gemarkeerd.
Lampe de table en cuivre, marquée.No longer availableDim. h43cm x Ø17cmEstimate: € 50/80 -
#576
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
Lustre en cristal à neuf bras de lumière sur deux rangées.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80/120 -
#221
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#700
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#197
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#76
Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#325
Lampje, uil op boeken van porselein.
Lampe, chouette sur livres de porcelaine.No longer availableDim. h24cmEstimate: € 40/60 -
#695
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50/70 -
#208
Een luchter in messing en koper, nieuw bedraad. Omstreeks 1900.
Un lustre en laiton et cuivre, nouvellement câblé. Vers 1900.No longer availableDim. H: 83 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#509
“Composities”. Aquarel. Twee pendants.
"Compositions". Aquarelle. Deux pendentifs.No longer availableDim. 35 x 25 & 28 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#199J. Brouwers
“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#645Gustave Van Vaerenbergh
Een jongen en een meisje onder een paraplu. Terra cotta groep. Gesigneerd en genummerd.
Un garçon et une fille sous un parapluie. Groupe en terre cuite. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80/120 -
#380
Een parelhalssnoer met verguld slot. Lengte 20 cm.
Un collier de perles avec un fermoir plaqué or. Longueur 20 cm.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#137Delvaux
Handtas “Delvaux” in paars leder, kan crossover gedragen worden.
Sac à main « Delvaux » en cuir violet, peut se porter croisé.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 380/450 -
#105
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,90 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 800/900 -
#117
Bronzen beeldje, Weense Dame in badpak met hoed, open vouwende handdoek, gemarkeerd onderaan.
Figurine en bronze, Dame viennoise en maillot de bain avec chapeau, serviette dépliante, marquée en bas.No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 200/230 -
#337
Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.
Une boule de sorcière et un bougeoir en verre au mercure.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 30/35 -
#392
“Dame met kap” schilderij olieverf op paneel, signatuur mogelijk achter omkadering.
"Dame à la capuche" peinture huile sur panneau, signature possible derrière le cadre.No longer availableDim. h21,5cm x 18,5cmEstimate: € 100/150 -
#347
Een paar verzilverde kandelaars. ‘Made in England.’ Eén met omgebogen rand.
Une paire de bougeoirs en métal argenté. Fait en Angleterre. Un avec un bord incurvé.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 45/65 -
#381Jean Gerbino
Een vaas uit mozaïek porselein. ‘Voor Vallauris’. Gesigneerd en gemerkt onderaan. Bruin en groen in de massa. Schilfer & herstelling aan de rand onderaan.
Un vase en porcelaine mosaïque. "Pour Vallauris". Signé et marqué en bas. Brun et vert dans la masse. Eclat et réparation au bord inférieur.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50/80 -
#408
Een gebeeldhouwde houten zittende keizer. Chinees werk. Sporen van polychromie, manco’s. Met toelatingszegel achteraan.
Un empereur assis en bois sculpté. Travail chinois. Traces de polychromie, manquants. Avec cachet d'admission au dos.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/80