Similar lots by type
-
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#670
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50/70 -
#248
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
Une lampe de table basée sur une sculpture en plastique d’après Moreau et à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 100/150 -
#337
Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 40/50 -
#557L. Drimmer
Een aardewerken lampenvoet met rood en zwart glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure rouge et noire à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 35/45 -
#233René Storms
Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.
Un pied de lampe en fer forgé, décoré de plusieurs roses. Signé et daté 2019.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#520
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#588
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#675
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#363
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300/400 -
#401
Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.
Un pied de lampe en faïence multicolore ou en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 25/35 -
#207
Een paar vol messingen kandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 80/100 -
#680
Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#567L. Drimmer
Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#437
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45/60 -
#88
“Evangelist”. Houtsculptuur met sporen van polychromie. Vlaanderen, omstreeks 1700. Eén onderarm ontbreekt, sokkeltje van latere datum.
"Évangéliste". Sculpture en bois avec traces de polychromie. Flandre, vers 1700. Un avant-bras manque, socle de date postérieure.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 40/60 -
#694
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150/200 -
#238
Acht zilveren zoutvaatjes, mosterdpotjes e.d. voorzien van kobaltblauwe glazen reservoirs. Zoutvaatje, keuren van Chester, datumletter X. Idem, Birmingham, Z. Idem, Nederland 2de gehalte, P. Idem, Nederland 2de gehalte, R. Idem, paar, onleesbaar merk. Mosterdpotje met lepel, Birmingham, D. Idem met zes verschillende lepels, London, S.B. & S. Ltd, onduidelijk merk. En een extra ovaal kobaltglazen bakje.
Huit salières en argent, pots à moutarde, etc. avec réservoirs en verre bleu cobalt. Salière, poinçons Chester, lettre date X. Idem, Birmingham, Z. Idem, Pays-Bas 2e montant, P. Idem, Pays-Bas 2e montant, R. Idem, paire, poinçon illisible. Pot à moutarde avec cuillère, Birmingham, D. Idem avec six cuillères différentes, Londres, SB & S. Ltd, marque peu claire. Et un récipient en verre de cobalt ovale supplémentaire.No longer availableDim. 365 g zilverEstimate: € 180/250 -
#507
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met een famille rose decor van lange lijzen en met tekst achteraan. Porseleinen deksels.
Une paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un motif famille rose de longues élises et du texte à l'arrière. Couvercles en porcelaine.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 220/240 -
#297
Twee verschillende gietijzeren tuinvaasjes.
Deux vases de jardin en fonte différents.No longer availableDim. h: 20 & 26 cmEstimate: € 60/80 -
#319Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie tekeningen op papier. Allen gesigneerd. “A l’ordre”. “Vrouwelijk naakt” & “Figuren”
Série de trois dessins sur papier. Tous signés. "A l'ordre". « Nu féminin » et « Figures »No longer availableDim. 24 x 18 cm & 30 x 21 cm & 29 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#230
Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif en forme de croix serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 550/600 -
#404
Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.
Une paire de vases en verre mauve, dégâts minimes sur les bords.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 35/45 -
#428
Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100/150 -
#56
Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.
Miroir psyché en acajou à base chantournée. Epoque Victoria.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 80/120 -
#658
Een bowl en een onderschotel van geslepen kleurloos kristal.
Un bol et une soucoupe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. Ø 35 & 21 cmEstimate: € 30/40