Other lots in this auction
-
#338Een lot geslepen kristal, bestaande uit een coupe op voet, een vaas op voet en een karaf.
Un lot de cristal taillé, composé d'une coupe sur pied, d'un vase sur pied et d'une carafe.No longer availableDim. h: 23; 32 & 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#600BachtiarEen Oosters karpet met een tuinmotief met dieren.
Un tapis oriental avec un motif de jardin avec des animaux.No longer availableDim. 152 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een tweeledig Engels bibliotheekmeubel met mahoniehoutfineer. Onderaan twee paneeldeurtjes onder twee laden en met twee gevitreerde deuren in het opzet.
Un meuble de bibliothèque anglais en deux parties avec placage d'acajou. En bas deux portes à panneaux sous deux tiroirs et avec deux portes vitrées dans la conception.No longer availableDim. 190 x 90 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#394Een snufbottle van verzilverd metaal en been.
Une tabatière en métal argenté et en os.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#315Een zakhorloge van zilver 800‰.
Une montre de poche en argent 800‰.No longer availableDim. bruto: 22,63 gEstimate: € 60 / 100 -
#52Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.
Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. 97 x 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#127“Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.
Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#389“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Sint-Martens-Latem. Huile sur toile.No longer availableDim. 51 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#305Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#96Een tweeledige Georgian hoekbibliotheek met bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk en onderaan twee paneeldeuren.
Une bibliothèque d'angle géorgienne en deux parties avec deux portes vitrées en treillis en haut et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 224 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#155Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 600 / 800 -
#189Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“St Antonius”. Een pentekening. Gesigneerd.
Saint Antoine. Un dessin à la plume. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 200 / 250


