#538
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#457Ankerlicht
Een metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#558
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#578
Een paar identieke zesarmige Marie-Thérèseluchters met kristallen pendeloques.
#593
Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
#675
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#615
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#625
#123L. Claus
#557
Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
#173Antoine BofillPeriod: 1875 - 1939
“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
#575
Een achtarmige bronzen luchter.
#568
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#590
#692
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#605
#594Not Under command -Meteorite
Een scheepslantaarn van messing en koper.
#570
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
#171
#700
#143
“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
#588
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#163
Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
#580
Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35/45
#101
Ziegel Deutscher Kaiser und Könige . Un lot de 28 répliques de cachets historiques allemands en plastique et cire. En boîte.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#100
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 1500/1600 -
#475
Trois plats en argent avec un bord assorti. Poinçon d'importation tchécoslovaque. 800 ‰. 1949 - 1962. 1400 grammes.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 600/750 -
#227Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)
Deux papillons tropicaux encadrés: Papilio Blumei Blumei (Java) et Ornithoptera Priamus Poseidon (Indonésie).No longer availableDim. 25,5 x 25,5 cmEstimate: € 50/60 -
#516
#571Cleybergh
Een paar kleurloze glazen kandelaars. Beide gemerkt.
#534
Een 18 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt van 20 francs met Napoléon.
Un pendentif en or jaune 18 carats avec une pièce de 20 francs en or jaune 22 carats avec Napoléon.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 350/450 -
#298
Un vase décoratif Jugendstil magnifiquement élaboré avec une abeille et une mouche dans le décor. Début du XXe siècle. Petite déchirure.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60/80 -
#113
Een gesculpteerde en gepolychromeerde stenen piëta. Regio Vouvray (Rochecorbon). Mogelijks omstreeks 1500.
Une pieta en pierre sculptée et polychrome. Région de Vouvray (Rochecorbon). Peut-être vers 1500.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250/350 -
#552
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
#618
Trois paires de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de camées, de perles et de pierres fantaisie.No longer availableDim. 11,20 gEstimate: € 300/400