Other lots in this auction
-
#677Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#417Staande clown van veelkleurig Murano glas.
Clown debout en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250 / 400 -
#636Capodimonte“Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.
"Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 70 / 120 -
#3Een grote smeedijzeren kandelaar. XIXe eeuw.
Un grand bougeoir en fer forgé. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#511Een kubistisch bronzen aapje. Art deco beeldje.
Un singe en bronze cubiste. Figurine art déco.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 380 / 440 -
#540Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.
Lustre en laiton de style Empire à trois points lumineux avec abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 400 / 600 -
#45Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 650 / 700 -
#501Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
Guanyin avec un panier de roses et une grue. Grande sculpture en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 400 / 600 -
#464Claudie Barral“Arabische stad”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Ville arabe". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Een gefineerd notenhouten likeurkeldertje, versierd met ingelegd biesje. Binnenin vier karafjes en 12 borrelglaasjes.
Une cave à liqueur en placage de noyer, décorée d'un trait marqueté. A l'intérieur quatre carafes et 12 verres à liqueur.No longer availableDim. H: 26 cm(Glaas) H: 9 cm(Karaf) H: 20cmEstimate: € 400 / 500 -
#570“De vier continenten naar P.P. Rubens”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
« Les Quatre Continents àd’après P.P. Rubens ». Huile sur toile. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 100 x 125 cmEstimate: € 120 / 200

