Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vergulde kandelaars, gedragen door moriaantjes en op een marmeren zuiltje.
Een paar vergulde kandelaars, gedragen door moriaantjes en op een marmeren zuiltje.

Een paar vergulde kandelaars, gedragen door moriaantjes en op een marmeren zuiltje.

Une paire de chandeliers sur socles en marbre, portés par des maures.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2410170221.
Categories: Marmer, Metaal.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 260 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #97

    Een jongedame van goudgepatineerd brons op een grijs marmeren sokkel. Manco en losse arm.

    Jeune femme en bronze à patine dorée sur socle en marbre gris. Manquants et bras détaché.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #546

    Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.

    Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 129 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #33

    Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

    Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Een girandole van verguld brons in Régencestijl met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Une girandole en bronze doré, style régence avec six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 400 / 420
  • #117

    Art deco beeld van een meerkleurige bronzen fazant op zwart marmeren voet. Zeer lichte beschadiging aan de voet

    Une statue art déco en bronze représentant un faisant sur socle en marbre noir. Dégât minime au pied.
    No longer available
    Dim. L: 56 cm, H: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #157

    Buste naar Grieks voorbeeld van wit marmer. Met grijs marmeren voetstuk.

    Buste d’après les exemples grecs en marbre blanc. Socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #231

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #24
    Constant Simon

    “Poortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.

    “Porte”. Huile sur toile. Signée et datée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 33 x 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #200

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van 1,23 ct. VVS 1. H.R.D. certificaat.

    Une bague en or 18 ct. sertie d’un solitaire de 1,23 ct. Avec certificat VVS 1 H.R.D.
    No longer available
    Dim. 16,61 g
    Estimate: € 4000 / 4500
  • #462

    Een lot oude filmaffiches, waaronder 12 van Walt Disney en exemplaren van Tobi’s filmen uit WOII.

    Un lot d’affiches de cinéma, dont 12 pièces de Walt Disney ainsi que des exemplaires de filmes de Tobi de la Seconde Guerre Mondiale.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct. et saphirs ayant un poids total de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 5,57 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #492
    Christian Rolet
    Period: 1945

    “Compositie met naakt en auto”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘70.

    “Composition de nu et voiture”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘70.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #86

    Een commode van mahoniehoutfineer met drie in accolade gebogen laden.

    Commode en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs en accolade.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #245

    Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

    Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,45 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #560
    Hergé

    Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Blauw schutblad. Achterflap A23. Redelijk tot goede staat.

    Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Page de garde bleue. 4e plat A23. Etat moyen.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #606

    M. DUPIN, Oeuvres de R.J. Pothier, Paris, 1829, 8 delen. In-octavo, lederen ruggen.

    M. DUPIN, Oeuvres de R.J. Pothier, Paris, 1829, 8 volumes. In-octavo, Dos cuir.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 700
  • #280

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,02 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #509
    B. Riab

    “Jachthonden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd. Ed. Ducher & Cie, Parijs 1945.

    “Chiens de chasse”. deux lithographies en couleurs. Signées. Ed. Ducher & Cie, Paris 1945.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #776

    J.M. DUFOUR, Code criminel avec instructions et formules, Paris, 1808, 2 delen. In-octavo, lederen rug.

    J.M. DUFOUR, Code criminel avec instructions et formules, Paris, 1808, 2 parties. In-octavo, le dos en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More