Similar lots by type
-
#157
Buste naar Grieks voorbeeld van wit marmer. Met grijs marmeren voetstuk.
Buste d’après les exemples grecs en marbre blanc. Socle en marbre gris.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 130/160 -
#33
Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#546
Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.
Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.No longer availableDim. b: 129 cmEstimate: € 500/550 -
#117
Art deco beeld van een meerkleurige bronzen fazant op zwart marmeren voet. Zeer lichte beschadiging aan de voet
Une statue art déco en bronze représentant un faisant sur socle en marbre noir. Dégât minime au pied.No longer availableDim. L: 56 cm, H: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#97
Een jongedame van goudgepatineerd brons op een grijs marmeren sokkel. Manco en losse arm.
Jeune femme en bronze à patine dorée sur socle en marbre gris. Manquants et bras détaché.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#217
Een girandole van verguld brons in Régencestijl met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze doré, style régence avec six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 400/420 -
#231
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#547
“Devins et dragons”. Louis Scheyven. Ed. Terres Latines, Bruxelles 1949. Illustraties buiten de tekst met litho’s van K’o Shuang-Sho. Genummerde eerste editie, nummer 47. Met geillustreerde huls.
“Devins et dragons”. Louis Scheyven. Ed. Terres Latines, Bruxelles 1949. Illustrations hors texte et lithographies de K’o Shuang-Sho. Edition première, numérotée 47. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 85/120 -
#143
Een groepje van monochroom wit biscuit met voorstelling van een jong paar dat naar een boomstronk met putti loopt. Eén stukje vinger manco.
Petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un jeune couple qui court dans la direction d’une bûche aux putti. Un bout d’une doigt manque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200/250 -
#631
Een grote schotel van Kutani porselein. Japans werk, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Un grand plat en porcelaine Kutani. Travail Japonais, XIXième siècle. Marque en dessous.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 100/140 -
#754
“Wellington”. Marineprent. Engels.
“Wellington”. Une image maritime. Anglais.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#703Georges Rency
“La Belgique et la Guerre” Ed. Henri Bertels. Brussel 1922. Boek, 4 delig werk.
“La Belgique et la Guerre” Ed. Henri Bertels. Bruxelles 1922. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#118August Vervloet
Een smeedijzeren versiering met rozen.
Une décoration en fer forgé en forme de roses.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 12 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 12 ct.No longer availableEstimate: € 1600/1800 -
#518
Een netsuké “Ram”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Bélier”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#281
“Haan”. Een groot beeld van meerkleurig kunststof. Italiaans werk.
“Coq”. Une statue polychrome. Travail Italien.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#649Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Havenzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 55/100 buiten de plaat.
“Vue sur le port”. Une eau-forte. Signée et numérotée 55/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#456
Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#808
Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...
Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.No longer availableEstimate: € 100/150