#695Dinh Van
Een zilveren ring. 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 9,47 gEstimate: € 40 / 80 -
#197
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#765
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300 / 400 -
#643
Een eikenhouten gesculpteerde koffer.
Un coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. 130 x 61 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#331
“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
#15
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et un diamant central ancienne taille de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#345
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 350 / 450 -
#442
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
#298
Een zilveren handtasje met maliën de beugels versierd met putti. Gemerkt 800‰.
Un petit sac à main en argent à mailles, armatures décorées de putti. 800 ‰.No longer availableDim. 394,80 gEstimate: € 100 / 150 -
#741
Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
#53
Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
#490
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Éraflure sur le verre.No longer availableDim. 82,88 gEstimate: € 500 / 600