Other lots in this auction
-
#87Een lot van 5 strips met hardcover, oude editie, waaronder Kuifje “Le Crabe aux pinces d’Or”. En 4 versies van Jo, Jette et Jocko.
A lot of 5 old edition hardcover comics, including Tintin “Le Crabe aux pinces d'Or”. And 4 versions of Jo, Jette et Jocko.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#70Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26Een paar Indonesisch houtgesculptuurde muurlepel en vork. Schade aan vork gedeelte.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#28Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 + 4 cmEstimate: € 40 / 50 -
#174AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#165Een lot van 3 koperen items bestaande uit 2 asbakken en 1 opiumpijp.
A lot of 3 copper items consisting of 2 ashtrays and 1 opium pipe.No longer availableOnline onlyDim. H: 12-28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#294Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#10DresdenEen lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#254Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
A white earthenware vase on a pie douche.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25

