Similar lots by type
-
#315Wiskeman
Een bestek bestaande uit lepels, vorken, messen, theelepels, cakevorkjes en vismessen voor twaalf personen.
Un ensemble de couverts composé de cuillères, fourchettes, couteaux, cuillères à café, fourchettes à gâteaux et couteaux à poisson pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#673
Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
Cinq presse-papiers italiens en verre avec inclusions.No longer availableDim. H: 4-7 cmEstimate: € 80 / 100 -
#198
Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.
Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.No longer availableDim. 510 gEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#65
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 700 / 800 -
#209Royal Vienna
Beeldje van een jongen en een meisje met een mand. Gemerkt.
Figurine d'un garçon et d'une fille avec un panier. Marquée.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#669
Een bowl met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Met herstelling.
Un bol avec un couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche. Avec réparation.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#84J. Greven
“Marines”. Een paar olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd.
"Marines". Une paire de peintures à l'huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 26 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#629
Twee dekselpotjes en twee versierde vazen (H. 17,5 cm). Zuid-Oost Azië, XIXde eeuw.
Deux pots à couvercle et deux vases décorés (H. 17,5 cm). Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 12 & 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#284Leo JordaensPeriod: 1944-2000
Een lot van drie typische landschappen. Een set van twee met hooimijten en een hoeve, en een zicht op Antwerpen.
Lot de trois paysages typiques. Un ensemble de deux avec des meules de foin et une ferme, et une vue d'Anvers.No longer availableDim. 42 x 37 & 43 x 37 (x2)cmEstimate: € 100 / 150 -
#220
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#495
Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
Une statue d'ancêtre mythique ou hampatong en bois sculpté. Représentation d'une femme avec une langue saillante et un enfant à la poitrine. Bornéo, début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#390
Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#573
Een paar balustervazen en één kleinere (H. 15 cm) van blauw en wit aardewerk met decor van vogels en bloemen. Delft, omstreeks 1800. Kleine letsels en slijtage.
Une paire de vases balustres et un plus petit (H. 15 cm) en faïence bleue et blanche à décor d'oiseaux et de fleurs. Delft, vers 1800. Dégâts et usures mineurs.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279
“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#18
Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.
Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 35 / 40