Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
Dim. h: 32,5 cm
SKU: 1804230528.
Category: Verzilverd.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #528
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #228
    Cailar Bayard

    Een paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.

    A pair of silver plated candlesticks, both with 5 light points. Marked "Cailar Bayard".
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #687
    Ercuis, Paris

    Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.

    An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.
    No longer available
    Dim. H: 11-18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #330
    Christofle

    Een lot bestaande uit een verzilverde medaille met opschrift “Eendracht maakt macht”, in de vorm van een kroonkurk opener. En een verzilverd knijpschaartje, “Sugar Scissors”.

    A lot comprising of a bottle opener with a medal incribed “Eendracht maakt macht” and a pair of Sugar Scissors.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #340

    Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.

    Two sets of silver plated forks in a box.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #253
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #250

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct FVS1.

    An 18 carat white gold ring set with a central diamond of +- 0.56 ct. FSI2. and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct FVS1.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 1550 / 1700
  • #315
    Sèvres

    Een geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #661

    Thais polychroom houtsnijwerk.

    Thai polychrome wood carving.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #622

    Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.

    A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

    A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
    No longer available
    Dim. 51 x 55 x 45 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #267

    Een lot van 4 messen en dolken in schede met diverse origine, vorm en afmetingen.

    A lot of 4 knives and daggers in sheaths of various origins, shapes and sizes.
    No longer available
    Dim. 45cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #339
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #414

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.

    “Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #283

    Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.

    Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.
    No longer available
    Dim. L: 85-95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #664

    Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.

    An Art Deco chandelier with three light points and milk glass sections.
    No longer available
    Dim. h 48,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #617
    Mossi

    Een Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.

    An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #86

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More