#228Cailar BayardEen paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.
#687Ercuis, ParisEen Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".No longer availableDim. 32 x Ø13cmEstimate: € 80 / 100
#250Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct FVS1.
An 18 carat white gold ring set with a central diamond of +- 0.56 ct. FSI2. and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct FVS1.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1550 / 1700 -
#315SèvresEen geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#661Thais polychroom houtsnijwerk.
Thai polychrome wood carving.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#622Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
#674Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#267Een lot van 4 messen en dolken in schede met diverse origine, vorm en afmetingen.
A lot of 4 knives and daggers in sheaths of various origins, shapes and sizes.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 75 / 125 -
#339Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#414“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.
“Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#283Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.
Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.No longer availableDim. L: 85-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.
An Art Deco chandelier with three light points and milk glass sections.No longer availableDim. h 48,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#617MossiEen Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50 / 70 -
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.No longer availableDim. 226 x 89 x 45 cmEstimate: € 250 / 400