Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
Dim. h: 32,5 cm
SKU: 1804230528.
Category: Verzilverd.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #528
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #228
    Cailar Bayard

    Een paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.

    A pair of silver plated candlesticks, both with 5 light points. Marked "Cailar Bayard".
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #330
    Christofle

    Een lot bestaande uit een verzilverde medaille met opschrift “Eendracht maakt macht”, in de vorm van een kroonkurk opener. En een verzilverd knijpschaartje, “Sugar Scissors”.

    A lot comprising of a bottle opener with a medal incribed “Eendracht maakt macht” and a pair of Sugar Scissors.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #253
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #340

    Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.

    Two sets of silver plated forks in a box.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #687
    Ercuis, Paris

    Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.

    An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.
    No longer available
    Dim. H: 11-18 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #150

    Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.

    14 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and sapphires with a combined weight of +- 3 ct.
    No longer available
    Dim. 12,43 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #689

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #694

    Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.

    Metal vintage gyneacology bench, adjustable.
    No longer available
    Dim. h 83 x l 182 x b 49,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #151
    Jef Lambeaux

    “Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Flemish farmer's wife." Bronze statue, signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #235

    Een hoekbibliotheek van gebeitst hout met twee deuren. Bovenste deur met gaas bekleed.

    A corner library in stained wood with two doors. Top door covered with mesh.
    No longer available
    Dim. 220 x 80 x 62 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #585
    Herman P.P.C.

    Een vintage bureaulamp - omstreeks 1930. Gemerkt nederl. Octr. nr. 12552.

    A vintage desk lamp - around 1930. Marked Dutch. Oct. no. 12552.
    No longer available
    Dim. h +- 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #387

    Een paar bronzen Chinese wierookbranders, driepotig en versierd met foo dog op het deksel.

    A pair of Chinese bronze incense burners, three legged and decorated with foo dog on the lid.
    No longer available
    Dim. 18 x 14cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #534

    Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.

    A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.
    No longer available
    Dim. 170 x 90 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #149
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 6000 / 8000
  • #413

    Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.

    A carved Chinese brass koro decorated with mythical scenes and dragon handles. Marked on the bottom with a seal.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #360

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.

    An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.
    No longer available
    Dim. 6,03 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #310

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. 50 x 83 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More