Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
Dim. h: 32,5 cm
SKU: 1804230528.
Category: Verzilverd.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #528
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #253
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #330
    Christofle

    Een lot bestaande uit een verzilverde medaille met opschrift “Eendracht maakt macht”, in de vorm van een kroonkurk opener. En een verzilverd knijpschaartje, “Sugar Scissors”.

    A lot comprising of a bottle opener with a medal incribed “Eendracht maakt macht” and a pair of Sugar Scissors.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #340

    Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.

    Two sets of silver plated forks in a box.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #687
    Ercuis, Paris

    Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.

    An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.
    No longer available
    Dim. H: 11-18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #228
    Cailar Bayard

    Een paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.

    A pair of silver plated candlesticks, both with 5 light points. Marked "Cailar Bayard".
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 175 / 225

Other lots in this auction

  • #177

    Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).

    A brown leather travel case. (AID694).
    No longer available
    Dim. 23 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #264
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Een paar hoevezichtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    A pair of farm views. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 33 cm x 2
    Estimate: € 100 / 150
  • #145

    Een kleine triptiek met een centrale icoon van Sint-Joris in albast. Binnenin beschilderde luiken met heiligen.

    A small triptych with a central icon of Saint George in alabaster. Inside painted panels with saints.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #661

    Thais polychroom houtsnijwerk.

    Thai polychrome wood carving.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #251

    Zilveren sigarettendoosje met vervaagde Belgische keuren.

    Silver cigarette box with faded Belgian hallmarks.
    No longer available
    Dim. 9 x 16 x 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #384

    “Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #135

    “Guanyin”. Een beeldje van donkergroen jadeïet. Met houten sokkeltje. Chinees werk.

    “Guanyin”. A figurine of dark green jadeite. With wooden base. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #277
    Musterschutz

    Een vintage Duitse Musterschutz kreeftschaal. Keramische schaal versierd met kreeftornamenten als poten en divers plantdecor.

    A vintage German Musterschutz lobster shell. Ceramic dish decorated with lobster ornaments as legs and various plant decor.
    No longer available
    Dim. 12 cm x Ø 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.

    Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.
    No longer available
    Dim. H: 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #255

    Een rond bronzen plaquette met Napoleon hierop afgebeeld. Opschrift “Le General Bonaparte”.

    A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #595

    Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune met turquoise en celadon in de massa. Op houten sokkel.

    A Chinese porcelain vase, famille jaune with turquoise and celadon in the mass. On wooden base.
    No longer available
    Dim. 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More