Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
Dim. h: 32,5 cm
SKU: 1804230528.
Category: Verzilverd.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #528
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #340

    Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.

    Two sets of silver plated forks in a box.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #330
    Christofle

    Een lot bestaande uit een verzilverde medaille met opschrift “Eendracht maakt macht”, in de vorm van een kroonkurk opener. En een verzilverd knijpschaartje, “Sugar Scissors”.

    A lot comprising of a bottle opener with a medal incribed “Eendracht maakt macht” and a pair of Sugar Scissors.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #687
    Ercuis, Paris

    Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.

    An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.
    No longer available
    Dim. H: 11-18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #253
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #228
    Cailar Bayard

    Een paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.

    A pair of silver plated candlesticks, both with 5 light points. Marked "Cailar Bayard".
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #293

    Vijf diverse wandelstokken met handvaten van hoorn, been, koper e.a.

    Five various walking sticks with handles of horn, bone, copper and others.
    No longer available
    Dim. L: 80-95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een handgeschilderd porseleinen terrine met divers decor en appel handvat.

    A hand-painted porcelain tureen with various decor and apple handle.
    No longer available
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #201
    Boch Frères Keramis

    Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.

    A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870.
    No longer available
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #495
    Murano

    Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.

    A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #314

    Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.

    A lot of 5 porcelain hand-painted coat of arms plates.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #573

    Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.

    A pair of Qinglong blue and white porcelain plates.
    No longer available
    Dim. Ø23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.

    A lot of 6 Chinese porcelain plates with blue and red floral decoration. Various hairline cracks, tears and edge chips.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)

    A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)
    No longer available
    Dim. 121 x 205 x 109 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #357
    Märklin Set-S HO 2920

    Een beginnersdoos als nieuw.

    A starter box as new.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #177

    Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).

    A brown leather travel case. (AID694).
    No longer available
    Dim. 23 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #587

    Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor. Recent.

    A bowl of Imari porcelain and a bowl with Canton decor. Recent.
    No longer available
    Dim. Ø 23 & 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More