Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.

Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.

Paire de candélabres en métal argenté. Style Louis XVI.
Dim. H. 59 cm
SKU: 2710200752.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #752
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #531

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #91

    Een oud schaalmodel van een galjoen.

    Une ancienne maquette d'un galion.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #654

    Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.

    Lustre en vert et or avec six lumières et décoré de personnages féminins, le dessous avec coupe en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #358

    Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.

    Un chandelier en laiton de style baroque monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #742

    Een klasseerkastje met rolluikje.

    Un meuble de classement avec volet roulant.
    No longer available
    Dim. 60 x 64 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #637

    Een paar grote balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #720

    Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 184 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #607

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #577

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten in vazen in cartouches en met florale motieven in de achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes dans des vases en cartouches et avec des motifs floraux en arrière-plan.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #703

    Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.

    Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.
    No longer available
    Dim. 143 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #137
    Christofle

    Een etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.

    Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Kapelletje in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chapelle en hiver . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 62 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More