#577
Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
#195
Een gietijzeren tuinvaas.
#512Tabriz
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
#309
Vier damesportretten en een herenportret, pastel op papier.
#28
Une vieille jumelle militaire en laiton partiellement recouverte de cuir. Dans étui en cuir patiné. Début XXe siècle.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 70/100 -
#381
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.
"Cathédrale ) Coin de l’Hôtel de ville - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 62/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 36 cm x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#434
“Reliëf abstract ontwerp moderne woning.” Draagt handtekening Huszaa.
#594Van Drommen
“Avila”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
#40
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens één parel.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats, chacune sertie d'une perle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 220/250 -
#699
Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#432
"Chiffre." Huile & tempura sur toile. Daté 1979. Porte une signature Westerik.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 400/600