Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.
Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.

Een paar verzilverd metalen kandelaars met zijden kappen. Elektrische bedrading.

Paire de bougeoirs en métal argenté avec abat-jour en soie. Câblage électrique.
Dim. H: 60 cm
SKU: 3101230338.
Category: Verzilverd.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #496

    Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.

    Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.
    No longer available
    Dim. h79cm x Ø88,5cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #672
    Charell

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Service à café et thé quatre pièces en métal argenté sur plateau.
    No longer available
    Dim. H: 9-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138
    Hippolyte François Moreau
    Period: 1832-1927

    “Op weg naar school”. Bronzen groep met drie meisjes. Gesigneerd en met gietersmerk van Susse Frères, Paris. Op verguld bronzen draaiende sokkel (hoogte zonder sokkel).

    "Sur le chemin de l'école". Groupe en bronze avec trois filles. Signé et du cachet du fondeur Susse Frères, Paris. Sur socle tournant en bronze doré (hauteur sans socle).
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #241

    Uitgebreide koffie-en theeset van verzilverd metaal, rijkelijk gedecoreerd, bestaande uit dienblad en 6 onderdelen. Bijgevoegd 2 kandelaars met 3 lichtpunten, gesegmenteerd. Gemerkt Silver on Copper, icoon Kroon BSG.

    Vaste service à café et thé en métal argenté, richement décoré, composé d'un plateau et de 6 pièces. Ajout de 2 chandeliers à 3 points lumineux, segmentés. Marqué Argent sur Cuivre, icône Kroon BSG.
    No longer available
    Dim. H: 13-48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #76

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.

    Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.
    No longer available
    Dim. 510 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #341
    Cornet

    Een koffie-en melkkan van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. We voegen er een dienblad bij.

    Cafetière et pot à lait en métal argenté. Marqué en bas. Nous ajoutons un plateau.
    No longer available
    Dim. H: 9-20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #347

    Een paar verzilverde kandelaars. ‘Made in England.’ Eén met omgebogen rand.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté. Fait en Angleterre. Un avec un bord incurvé.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #301

    Een geslepen kristallen schotel op verzilverd metalen voet in barokke stijl. Enkele schilfers aan het glas. Bijgevoegd een verzilverd metalen mandje.

    Un plat en cristal taillé sur une base en métal argenté de style baroque. Quelques éclats au verre. Inclus est un panier en métal argenté.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #273

    Een bestek voor 12 personen van verzilverd metaal. Oude keuren van Wiskemann. Motief met een Sint-Jacobsschelp. 1 vismes manco.

    Couverts en métal argenté pour 12 personnes. Poinçons anciens Wiskemann. Motif avec une coquille Saint-Jacques. 1 couteau à poisson manquant.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #331

    Een paar grote dienbladen van verzilverd metaal.

    Une paire de grands plateaux en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 71x45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #675
    Bauscher Weiden

    Koffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.

    Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 10-26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #8
    Saint-Hilaire

    Een ronde kaviaarschaal met montuur van verzilverd metaal. In oorspronkelijke doos.

    Un plat à caviar rond avec une monture en métal argenté. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #31

    Drie Russische reisiconen met voorstelling van Sint-Joris. Eén geajoureerd, één triptiek en een iets grotere met verzilverd metalen riza.

    Trois icônes de voyage russes représentant Saint George. Un ajouré, un triptyque et un légèrement plus grand avec riza en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 10x6 cm 7x9 cm 10x13 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #369

    “Campagne Paris”. Aquarel op papier.

    "Campagne parisienne". Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 20 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #269
    Goossens

    “Molenzicht met arbeiders.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Vue du moulin avec des ouvriers." Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #178

    Een plafonnier met een centrale coupe in de geest van Tiffany’s.

    Un plafonnier avec une coupe centrale dans l'esprit de Tiffany.
    No longer available
    Dim. Ø 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #517
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.

    Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 4000 / 8000
  • #311

    Een lot van zeven borden van aardewerk en zachte pasta, waarvan een Delfts blauwwit, vier diverse borden van Doornik en één van Luxemburg.

    Lot de sept assiettes en faïence et pâtes tendre dont une Delft bleu et blanc, quatre assiettes diverses de Tournai et une de Luxembourg.
    No longer available
    Dim. Ø: 23-24.5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #687

    Vier porseleinen en glazen bierpullen.

    Quatre chopes à bière en porcelaine et verre.
    No longer available
    Dim. H: 16-20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #170
    Raymond Weil Geneve

    Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.

    Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 1800 / 2500
  • #683

    Antiek gietijzeren boekenpers.

    Ancienne presse à livres en fonte.
    No longer available
    Dim. h30cm x 31cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een driedelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen. Gemerkt.

    Garniture trois pièces en faïence de Delft multicolore, composée d'un vase à couvercle et de deux vases à col. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 36 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #591

    Lot 3 Chinese vazen, 2 gelijke items met markering onderaan, afgebeeld bloemen met vogels. 1 met vogels en tekens.

    Lot de 3 vases chinois, 2 pièces identiques avec des marquages en bas, représentant des fleurs avec des oiseaux. 1 avec des oiseaux et des signes.
    No longer available
    Dim. h22,5cm x Ø22cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #89
    Cellestin Wellecome
    Period: 1923-1986

    Landschap in de Vlaamse Ardennen, olieverf op doek, gesigneerd.

    Paysage dans les Ardennes flamandes, huile sur toile, signée.
    No longer available
    Dim. h60cm x b70cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #238

    Een blauw en wit Delfts aardewerken schotel.

    Plat en faïence de Delft bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More