Similar lots by type
-
#528
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100/120 -
#340
Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.
Two sets of silver plated forks in a box.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#253La Meridiana
Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.
A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".No longer availableDim. 32 x Ø13cmEstimate: € 80/100 -
#318
Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.
Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".No longer availableEstimate: € 60/100 -
#330Christofle
Een lot bestaande uit een verzilverde medaille met opschrift “Eendracht maakt macht”, in de vorm van een kroonkurk opener. En een verzilverd knijpschaartje, “Sugar Scissors”.
A lot comprising of a bottle opener with a medal incribed “Eendracht maakt macht” and a pair of Sugar Scissors.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#687Ercuis, Paris
Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.No longer availableDim. H: 11-18 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#426
Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180/240 -
#630
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400/1600 -
#442ToshihidePeriod: 1863 - 1925.
“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200/250 -
#354
Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.
Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 75/100 -
#503
Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.
A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.No longer availableDim. 60 x 21 50 cmEstimate: € 175/200 -
#587
Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor. Recent.
A bowl of Imari porcelain and a bowl with Canton decor. Recent.No longer availableDim. Ø 23 & 15 cmEstimate: € 50/80 -
#385
“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.
“Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.No longer availableDim. 20 x 15 x 7 cmEstimate: € 80/120 -
#615
Een 19de eeuwse theestoof van mahonie- en ebbenhout.
A 19th century mahogany and ebony tea stove.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60/80 -
#470
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#152Louis ThevenetPeriod: 1874 - 1930
“Interieur met doorkijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924 rechtsonder, achteraan een rond monogram TL. Kleine restauratie.
"Interior with a view". Oil on canvas. Signed and dated 1924 lower right, on the back a round monogram TL. Small restoration.No longer availableDim. 75 x 59 cmEstimate: € 1000/1500 -
#376
Een rond houten uitklapbaar kaarttafeltje met schuif en vilten bekleding. Lichte gebruiksporen.
A round wooden folding card table with slide and felt covering. Light signs of use.No longer availableDim. h: 71 cm Ø 59 cmEstimate: € 80/120 -
#329
Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45/55