Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.

Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.

Paire de candélabres en métal argenté aux motifs baroques.
Dim. h: 38 cm
SKU: 2808180098.
Category: Verzilverd.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #609

    Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.

    Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. 96 x 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #341
    Meriden Britannia Company, Connecticut

    Een vijfdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal in Duitse stijl, versierd met eikels en eikenbladeren. Gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Garniture à café et à thé en métal argenté de style allemand, décor aux glands et aux feuilles de chêne. Avec marque. Sucrier sans couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #71

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.

    Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #62

    Een antieke rammelaar van gedreven zilver met een ivoren handvat. Kleine beschadiging. XIXe eeuw. We voegen er een verzilverd theezeefje en een strooilepel aan toe.

    Hochet ancien en argent repoussé à manche en ivoire. Petit dégât. XIXe siècle. Nous ajoutons un petit passoir à thé et un saupoudroir en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #459

    “Moeder Gods van Kazan”. Een reproductie van een Russische icoon. Met verzilverde en deels geëmailleerde riza.

    ”Notre Dame de Kazan”. Une reproduction d’une icône russe. Riza argenté et partiellement émaillé.
    No longer available
    Dim. 32 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #369

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, een broodmandje, twaalf ijslepeltjes, twee groentelepels, zes vorkjes, een vleespriem, een serveerlepel en zeventien bestekleggers.

    Un lot de métal argenté, comprenant une saucière, un panier à pain, douze cuillères à glace, deux cuillères à légumes, six fourchettes, une brochette, une cuillère de service et dix-sept porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #368
    Wiskemann

    Een tête-à-tête van verzilverd metaal op een dienblad. Onderaan gemerkt.

    Un tête-à-tête en métal argenté sur un plateau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #708

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Imariporselein, getooid met Fo-honden.

    Une paire de vases hexagonaux en porcelaine Imari, au décor de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #397
    Petrus Regout

    Een lot van vijf aardewerken keukenpotten met houten deksels.

    Un lot de cinq pots de cuisine en faïence avec couvercles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #366

    Twee handgeknoopte Morikarpetjes.

    Deux carpettes nouées main de Mori.
    No longer available
    Dim. 64 x 52 cm; 126 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein, gedecoreerd met scènes van de Keizerlijke hofhouding in cartouches op een meerkleurige en vergulde achtergrond van bloemen en vlinders. De deksels getooid met een tempelleeuw met bal. Met houten sokkels. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de la Cour Impériale en cartouches sur un fond polychrome et doré d’oiseaux et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm (z.s.)
    Estimate: € 300 / 500
  • #162
    Felix Gogo
    Period: 1872 - 1953

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #629

    Een XIXe eeuwse tuinspiegel.

    Un miroir de jardin, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #737

    Een lot Franstalige boeken, waarbij Jules Verne, gebundelde tijdschriften en muziek. Negen stuks.

    Un lot de livres en français, dont Jules Verne, des magazines et musique. Neuf pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #384
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “De kunstenares”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 99/100 buiten de plaat.

    “L’artiste”. Litho. Signée et numérotée 99/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #25

    “Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale kwarts.

    Une bague en or jaune 14 ct. sertie d’un quartz ovale.
    No longer available
    Dim. 3,77 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #325

    Een zegelring met initialen een trouwring en een ring zonder steen van 18 karaats geel goud.

    Une chevalière avec initiales, une alliance et une bague sans pierres en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 9,60 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #723

    Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor in reliëf met een vrijend koppel in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant un couple faisant l’amour dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “Andre Nemes”.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Andre Nemes”.
    No longer available
    Dim. 64 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More