#363
#386
Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
#323
Draperie en velours aux motifs d’acanthes, le bas tressé.No longer availableDim. 422 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#521
Een replica van een Samuraizwaard.
#213Del Lungo
“De gladiator”. Een albasten beeld op losse sokkel. Achteraan gesigneerd. Beschadigingen.
“Le Gladiateur”. Sculpture en albâtre à socle amovible. Signée au verso. Dégâts.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/260 -
#53
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableDim. h: 4 - 20 cmEstimate: € 100/120 -
#210
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 16,57 gEstimate: € 2200/2400 -
#193
Lot de faïence de Namur comprenant une cafetière en argent, une théière et un crémier.No longer availableDim. h: 12 - 27 cmEstimate: € 250/300 -
#614
Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#36
Een geaccoleerde guérdon met ingelegd blad.
Guéridon en accolade et à tablette incrustée.No longer availableDim. Ø: 52 cmEstimate: € 30/50 -
#660
Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
#435
Een groot lot bid-, rouw-, communie- en andere prentjes, prentkaarten enz.
Grand lot de cartes postales, images de prière, de communion etc.No longer availableEstimate: € 50/60