Similar lots by type
-
#798Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#588Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#604Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.
Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#596Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 cmEstimate: € 180 / 220 -
#145Een robuuste olmenhouten bank. XIXe eeuw.
Un banc en orme robuste. XIXième siècle.No longer availableDim. 98 x 177 cmEstimate: € 240 / 360 -
#624Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#813LimogesEen koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#581Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.
Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.No longer availableDim. 160 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#223Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.
Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 400 / 600 -
#800Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.
Table à jeux en acajou à tablette abattante et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#816LimogesEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#594Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#213Een eikenhouten keukenkastje met twee paneeldeuren bovenaan en twee onderaan, gescheiden door twee legplanken. Portugal, XIXe eeuw.
Une petite armoire de cuisine en chêne à deux portes au dessus et deux en dessous, séparées par deux étagères.No longer availableDim. 176 x 86,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#807LimogesEen lot porselein met, met de hand gehoogde, bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, drie waterverdampers, een diep en een plat bord, een milieu-de-table, een pillendoosje, een vaasje, een bonbonnière en een pose-cuillere. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines peintes à la main aux décors de fleurs comprenant un pied de lampe, trois encensoirs, une assiette plate et une creuse, un milieu de table, une boîte à pilules, un petit vase, une bonbonnière et un pose cuillère. Marque sur chaque pièce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#628Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#245Een notenhouten bijzettafeltje met één lade. Engeland, XIXde eeuw.
Une petite table en noyer avec un tiroir. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 85 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#195Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.
Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 169 x 76 cmEstimate: € 200 / 220 -
#586Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.
Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 153 x 142 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#623Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.
Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 104 x 97 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#801Een lot van zes XIXe eeuwse glazen, waarbij drie met een decor in de geest van het Mary-Gregoryglas.
Lot de six verres du XIXe siècle dont trois décorés dans le goût de Mary Gregory.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#797Lot Chinees porselein: een blauw wit bord, een confiturier naar famille verte voorbeeld, twee schoteltjes met personages en een diepe kom met blauw en wit decor. Alle onderaan gemerkt.
Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette bleue et blanche, un confiturieer de style famille rose, deux plats décorés de personnages et un bol à décor bleu et blanc. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#383Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een blauwe en een rode coupe en een mauve vaas.
Un lot d’objets en cristal de Bohème, comprenant une coupe mauve et une coupe rouge et un vase mauve.No longer availableDim. ø: 23; h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et de rubis ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 850 / 950 -
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50 / 80 -
#218Een zilveren Georgian klepkan, waarbij de aanhechting van het handvat in de vorm van een blad. Niet gekeurd. Omstreeks 1830.
Une verseuse à couvercle en argent, style Georgian, avec l’attache de la poignée en forme de feuille. Pas de poinçons. Vers 1830.No longer availableDim. 933 gEstimate: € 250 / 350 -
#151Een handtas van struisvogel leder. Gemerkt en met certificaat van Kampala Uganda. Patent 2753093.
Un sac à main en cuir d’autruche. Marque et avec certificat de Kampala Ouganda. Patente 2753093.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#589Corneille“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 121/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 121/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#140Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#811Drie elegante porseleinen groepjes.
Trois groupes élégants en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#158Joannes Ludovicus Schönleben. “Horae Subsecivae Dominicales...”. Ed. Melchior Haan, Salisburg 1676. Frontispice door Ludovic de Clercq en Joan Van Berg in goede staat, zoals het portret van Joann Ludovicus Schönleben door de laatste. Perkamenten band met goudopdruk in behoorlijke staat, rug verkleurd.
Joannes Ludovicus Schönleben. “Horae Subsecivae Dominicales...”. Ed. Melchior Haan, Salisburg 1676. Frontispice par Ludovic de Clercq et Joan Van Berg en bon état comme le portrait de Joann Ludovicus Schönleben par le dernier. Couverture en parchemin imprimé d’or et en état raisonnable. Dos décoloré.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#358Een ovale houten plaquette met het profiel van Josef Jiri Strossmayer (o.m. Bisschop van Bosnië en Syrië en Kroatisch politiek voorman, geboren in Osijek, voormalig Slavonië, 1815) in reliëf.
Plaquette ovale en bois au profil de Josef Jiri Strossmayer (e.a. Evèque à Bosnie et Syrie et parlementaire nationaliste croate, né à Osijek en Slavonie, 1815) en relief.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#788“Danseresjes”. Een serie van vier beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuses”. Suite de quatre statuettes en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#273Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 100 / 120


