#343
Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.
#408
Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
#292
Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
#262Gabriel De Pauw
“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “De Pauw”.
#510
#306
Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#38
Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
#294Pablo Picasso
“Gestileerd gelaat”. Een ets op papier, gesigneerd.
#258
“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
"Swinging woman." Image of zamac after Moreau.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 120/200 -
#391
A pair of rectangular Chinese porcelain vases with famille jaune decor. With geometric detail.No longer availableDim. h 21 & b 7,5 cmEstimate: € 70/100 -
#402Sugai
“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
"Asian portrait". A drawing, ink on paper pasted on panel. Signed on the bottom "Sugai".No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 300/500