Similar lots by type
-
#543ColmoreEen groen glazen designvaas.
Vase design en verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#311Twee verschillende glazen vazen, waarbij één gesatineerde met groen decor en handvatten en één langerekte witte met groene versiering in de voet. De tweede met randslijtage in de hals.
Deux vases en verre différents, un avec finition satinée avec décor et anses verts et un blanc allongé avec décor vert dans le pied. Le second avec usure des bords dans le col.No longer availableDim. h: 16 & 34 cmEstimate: € 35 / 40 -
#654Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 15 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121Een vaas van paars glas met een handgeschilderd en verhoogd decor van eenden en grutto’s. Kleine randschilfer.
Un vase en verre violet avec un décor de canard et de barge en relief peint à la main. Petit éclat de bord.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#328Een lot van drie stuks glaswerk, bestaande uit een grote parfumfles, een karafje met stop en een sodafles van Wagon Stenay.
Lot de trois pièces de verrerie, composé d'un grand flacon de parfum, d'une carafe avec bouchon et d'une bouteille de soda Wagon Stenay.No longer availableDim. h: 25 & 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#547Een stier van meerkleurig Muranoglas.
Un taureau en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. l:52 cmEstimate: € 160 / 180 -
#36Een rond serveertafeltje van messing en glas. Met afneembaar dienblad en op wieltjes. Italiaans werk.
Une desserte ronde en laiton et verre. Avec plateau amovible et sur roulettes. Travail italien.No longer availableDim. h: 68 cm; Ø: 44 cmEstimate: € 36 / 40 -
#322Een lot van dertien amberkleurig glazen apothekerspotten en één kleurloze.
Un lot de treize pots d'apothicaire en verre ambré et un incolore.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#546Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#351Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#22“Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.
Couple. Un groupe de biscuit monochrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#101Een muziekinstrument van terra cotta, handvat in de vorm van een gestileerde stierenkop. Luristan (West-Iran), ca 1000 v.C.
Un instrument de musique en terre cuite, manche en forme de tête de taureau stylisée. Luristan (Iran occidental), vers 1000 avant JCNo longer availableDim. L. 30,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#579Een spiegel in beigegepatineerde houten lijst in Lodewijk XVI-stijl, versierd met een ovaal olieverfschilderij op paneel met een voorstelling van een muziekspeler bij twee jonge vrouwen.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois patiné beige, orné d'une peinture ovale à l'huile sur panneau représentant un joueur de musique avec deux jeunes femmes.No longer availableDim. 175 x 81 cmEstimate: € 200 / 300 -
#417Drie verschillende Imari borden.
Trois assiettes Imari différentes.No longer availableDim. 21,21,5 en 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#210Een 18 K geelgouden hanger bezet met vijf kleine robijntjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de cinq petits rubis.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 220 / 250 -
#465Een handgeknoopt Kaukasisch wollen karpet.
Un tapis en laine caucasien noué à la main.No longer availableDim. 300 x 217 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247Orfèvrerie ElldeeEen aantal verzilverd metalen bestekken in etuis, bestaande uit grote en kleine messen met benen heften, kleine en grote vorken, lepels, koffielepels, een visbestek en een driedelig serveerbestek. Compleet voor twaalf personen. We voegen er acht verzilverd metalen servetringen aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté dans des étuis, composé de grands et petits couteaux avec manche en os, petites et grandes fourchettes, cuillères, cuillères à café, un couvert à poisson et un couvert de service trois pièces . Complet pour douze personnes. Nous ajoutons huit ronds de serviette en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#81Een zwarte vilten hoge hoed gemerkt London Fashion en met kartonnen hoedendoos van Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.
Un haut-de-forme en feutre noir marqué London Fashion et avec une boîte à chapeaux en carton par Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#457Een ovale porseleinen schotel met een blauw decor van een bloemenvaas op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine à décor bleu d'un vase fleuri sur fond céladon. Marqué en bas.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#645Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191Een paar kandelaars van brons en meerkleurig porselein in de vorm van papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze et porcelaine multicolore en forme de perroquets.No longer availableDim. h: 47 & 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#432“Abstract stilleven”. Gemonogrammeerd.
Nature morte abstraite. Monogrammé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 150 / 250

