#520Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#337Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
#413Een paar verchroomde designkandelaars.
#363Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
#670Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
#675Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
#680Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
#588Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
#401Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.
Un pied de lampe en faïence multicolore ou en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 35
#73Een antiek Russisch icoon.
#378“De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.
#74“Diana gewekt door een faun”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Ovaal ontwerp voor een plafonddecoratie in de geest van François Boucher. Franse School XVIIIde eeuw.
#467Drie diverse antieke aardewerken bowls van verschillende grootte, sober versierd in grijsblauw. Chinees-Oost-Aziatische productie.
#404Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.
#266Een vierkant bijzettafeltje van eikenhout. Vier gedraaide poten met vernauwingen en met H-verbinding. XIXde eeuw.
Une table d'appoint carrée en bois de chêne. Quatre pattes tournées avec des étranglements et avec une entretoise en H. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 56 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478Een Hunan waterpot van grijs geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met vier oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
Pot à eau du Hunan en grès émaillé gris, décoré d'un motif clouté sur l'épaule et de quatre oreilles sur l'épaule. Chine, XIXème siècle. dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#62L. Ellerman“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150