Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.

Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.

Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.
Dim. h: 44 cm
SKU: 2908170607.
Categories: Afrikaans, Beeld.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #607
Estimate: € 130 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #632

    “Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.

    “Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #217
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.

    “Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderie
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #618
    Garrison Machinjili
    Period: °1963

    “Vrouwentorso”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Gemonogrameerd.

    “Torse féminin”. Une statue en Serpentine sculptée. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #631
    Lazarus Takawira
    Period: °1952

    “My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.

    “My girlfriend”. Une statue en Serpentine. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #201
    Henri Louis Levasseur
    Period: 1853 - 1934

    “Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #221

    “Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. l: 69 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #649

    Een gesculpteerd houten masker. Lega, D.R.Congo.

    Un masque en bois sculpté. Lega, D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #56

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. H: 56 cm B: 68 cm D: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #369

    “Buildrager”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkeltje.

    “Porteur”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #621

    Een zittende kat van donkergepatineerd brons met vergulde halsband. Naar een voorbeeld van Amerigo Tot.

    Chat assis en bronze à patine foncée. Collier doré. D’après un exemple par Amerigo Tot.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.

    Un masque africain en bois. Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #207
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.

    “Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #638

    Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.

    Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #833

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #613

    Een Afrikaans houten masker. Bembe, D.R.Congo.

    Un masque africain en bois. Bembe, D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #372

    “Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Omstreeks 1900.

    “Vierge à l’enfant”. Une statue en bois sculpté et polychrome. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #177

    “Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.

    “Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #628

    Een beeld van gesculpteerd hout. Igbo, Nigeria.

    Une statue en bois sculpté. Igbo, Nigère.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #834

    “Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.

    “Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm (beeld)
    Estimate: € 400 / 600
  • #198
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #758
    Sitzendorf

    “Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.

    “Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233
    Mierriet Bellens

    “Mélodie”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar Carrier-Belleuse. Gesigneerd.

    “Mélodie”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Carrier-Belleuse. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #637

    Een zittend voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Yombe, D.R.Congo.

    Une statue en bois sculpté représentant un ancêtre assis. Yombe, D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #771

    Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.

    Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #666

    Een Chinees tweedeurskastje van zwartgelakt hout, versierd met figuren van pietra dura.

    Une armoire chinoise à deux portes en bois laqué noir, décorée de figures Pietra Dura.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #778

    Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.

    Un lot de trois vases différents en verre de Boom, décor peint à la main de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 19 - 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #111
    A. Calendi

    “Vrouw met dochter”. Een beeld van terracotta. Achteraan gesigneerd.

    “Mère et sa fille”. Sculpture en terre cuite. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #595

    Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met zes bijpassende stoelen.

    Table à allonges en chêne sculpté avec six chaises assorties.
    No longer available
    Dim. b: 192 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #788

    Lot van 5 stuks gekleurd kristal. Een karaf, een vaas met voet, een art deco vaas, twee pique-fleurs.

    Un lot de cinq objets en cristal coloré comprenant un vase sur pied, une carafe, un vase Art Deco et deux pique-fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #73
    Studio de crystal

    Een vaas van roze kristal met een goudkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase en cristal rose à décor doré en relief. Marque et numéro sous la base.
    No longer available
    Dim. h:23,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #190

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en roze saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct. et saphirs roses ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 2,91 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #821

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #567

    Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.

    Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø 27,5 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #603

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe, één deur met spiegel.

    Garderobe en chêne à deux portes dont une avec miroir.
    No longer available
    Dim. 220 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #739

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.
    No longer available
    Dim. 207 x 131 & 158 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #6

    Een armstoeltje van gesculpteerd eikenhout met gevlochten zit en rug. De zit moet hersteld worden.

    Petit fauteuil en chêne sculpté. Dossier et siège cannés. Le siège doit être restauré.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More