Similar lots by type
-
#369
“Buildrager”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkeltje.
“Porteur”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#217Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderieNo longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 420/500 -
#207Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.
“Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 480/550 -
#621
Een zittende kat van donkergepatineerd brons met vergulde halsband. Naar een voorbeeld van Amerigo Tot.
Chat assis en bronze à patine foncée. Collier doré. D’après un exemple par Amerigo Tot.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#627
Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.
Un masque africain en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 75/100 -
#631Lazarus TakawiraPeriod: °1952
“My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.
“My girlfriend”. Une statue en Serpentine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/250 -
#221
“Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200/240 -
#638
Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650/750 -
#649
Een gesculpteerd houten masker. Lega, D.R.Congo.
Un masque en bois sculpté. Lega, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#177
“Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 500/700 -
#618Garrison MachinjiliPeriod: °1963
“Vrouwentorso”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Gemonogrameerd.
“Torse féminin”. Une statue en Serpentine sculptée. Monogramme.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#628
Een beeld van gesculpteerd hout. Igbo, Nigeria.
Une statue en bois sculpté. Igbo, Nigère.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 75/100 -
#637
Een zittend voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Yombe, D.R.Congo.
Une statue en bois sculpté représentant un ancêtre assis. Yombe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200/1500 -
#771
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 20/30 -
#758Sitzendorf
“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#834
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400/600 -
#833
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#56
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. H: 56 cm B: 68 cm D: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#613
Een Afrikaans houten masker. Bembe, D.R.Congo.
Un masque africain en bois. Bembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#233Mierriet Bellens
“Mélodie”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar Carrier-Belleuse. Gesigneerd.
“Mélodie”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Carrier-Belleuse. Signée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#632
“Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/200 -
#372
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Omstreeks 1900.
“Vierge à l’enfant”. Une statue en bois sculpté et polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#379Nimy
Een blauw en witte porseleinen paraplubak. Met vijver en hoeve in het decor.
Un bac à parapluies en porcelaine blanche et bleue. Décor de ferme et étang.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 60/100 -
#123
Een heiligenbeeld van gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw.
Statue de saint en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#617
Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.
Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#1
Een opgezette reeënkop met houten muurbevestiging.
Une tête de cerf empaillée avec accroche murale.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 80/100 -
#783
Een coupe op voet en schaal van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 & 14 cmEstimate: € 30/40 -
#244
Een marmeren sierstuk met een bronzen Medusahoofd. XIXe eeuws.
Pièce de décoration en marbre ornée d’une tête de Méduse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#571
Een tabaksdoos van gesculpteerd ivoor en messing, versierd met olifanten in reliëf op de zijkant en een twee olifantjes op het deksel. Begin XXe eeuw.
Boîte à tabac en ivoire sculpté et laiton décorée d’éléphants en relief sur les côtés et de deux petits éléphants sur le couvercle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#249Cornelis Schut
“Madonna met kind”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“Vierge à l’Enfant”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 60/80 -
#43
Een juwelendoosje van meerkleurig porselein, het deksel getooid met een dame met bal. Onderaan genummerd.
Boîte à bijoux art déco en porcelaine polychrome. Couvercle surmonté d’une femme au ballon. Numéro sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#306
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 200/300 -
#460
Drie verschillende zakhorloges met letsels.
Trois montres à gousset, endommagées.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#802
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240