Other lots in this auction
-
#173
Een antieke kazuifel met zilverbrokaat.
Une chasuble antique avec brocart d'argent.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127
“Tijl Uilenspiegel” Bronzen buste.
“Tijl Ulenspiegel” Buste en bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#281
Een antiek laboratoriumoventje van koper met spiritusbrandertjes.
Un ancien four de laboratoire en cuivre avec brûleurs à alcool.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#439Raf CoorevitsPeriod: °1934
“Marionnetten” en “Kalkoen”. Twee etsen, gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
"Marionnettes" et "Turquie". Deux eaux-fortes, signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 32 x 23 & 22 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#554
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#141
Een schouwpendule van zwart marmer.
Pendule de cheminée en marbre noir.No longer availableDim. 35 x 36 x 13Estimate: € 80 / 100 -
#473
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. H:59cmEstimate: € 200 / 240 -
#50
Een 18 K wit-en geelgouden halssnoer met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljantjes, saffieren, robijnen, en één smaragdje met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc et jaune 18 kt avec boucles d'oreilles et bague assorties serties de diamants taillés en brillant, de saphirs, de rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 17,06 gEstimate: € 450 / 500 -
#666
Een bridgetafel met inklapbare pootjes met rood vilten blad.
Une table bridge à pieds pliants avec plateau en feutre rouge.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#684
Een smalle eikenhouten staande klok, versierd met uitgestoken rozetten. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat. XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père étroite en chêne, décorée de rosaces sculptées. Travail avec cadran en émail. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H:212cmEstimate: € 60 / 100 -
#136
Een Louis XV vitrinekastje op leunhoogte in gefineerd notenhout met marketterie-inlegwerk van ruiten in fruithout onderaan de beglaasde deur, verguld bronzen beslag, gewelfde schuine pootjes.
Vitrine à hauteur d’appui Louis XV en placage de noyer avec incrustations de marqueterie de forme losange de bois fruitier au bas de la porte vitrée, garnitures en bronze doré, pieds galbés.No longer availableDim. 166 x 73 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#567
“Moeder Gods Kazanskaja”. Russische icoon. XIXde eeuw.
"Mère de Dieu Kazanskaya". Icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 150 / 200