Other lots in this auction
-
#685Dinh VanEen zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40 / 80 -
#117“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 130 / 150 -
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Chronomètre Andree.No longer availableDim. 84,49 gEstimate: € 600 / 800 -
#703Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 88 x 118 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#778Drie gebeeldhouwde ivoren hoofdjes. Afrikaans werk. 1100 g.
Trois petites têtes en ivoire sculptée. Travail africain. 1100 gr.No longer availableDim. H. ± 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#206Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.
Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#793Boch, La LouvièreVier aardewerken borden met meerkleurige Hollandse scènes in het decor. Onderaan gemerkt.
Quatre assiettes en faïence, scènes polychromes hollandaises dans le décor. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#218Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#842Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.
Un lot de couvertures “First Day” ainsi que des feuilles et deux fardes et quelques couvertures.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#138Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927Een jongedamesbuste van meerkleurig gepatineerd wit terracotta. Achteraan gesigneerd en genummerd. Kleine schilfer aan de achterkant van de basis.
Un buste de jeune femme en terre-cuite polychrome et blanc. Signature au dos et numéroté. Petit éclat au dos de la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#863Val St. LambertEen coupe en een schaal van kleurloos kristal met een messingen rand. Onderaan gemerkt.
Une coupe et un plat en cristal incolore, rebords en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 40 -
#466Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.
Une paire de repose-pieds en métal avec coussins en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100

