#35
Une croix en argent sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 250/350 -
#140
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune et blanc 18 ct.No longer availableDim. 23,23 gEstimate: € 500/700 -
#112Jacobs
“Pierrots”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pierrots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#702Panamarenko
“Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.
”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100/180 -
#486
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#588Louis Leloup
Een platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220/240 -
#217
Een oude Belgische vlag.
Un ancien drapeau belge.No longer availableDim. 240 x 200 cmEstimate: € 40/50 -
#634
Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
#636Shiraz
#577
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor.
#731J. Primavesi, Warminster
Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#757Roos Van de VeldePeriod: °1961
Twee wit porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houdertje.
Deux petits vases en porcelaine blanche, supports en fer forgé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150