Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar waterbuffels met een personage op de rug van gesculpteerd hout. Chinees werk. Op sokkels.

Een paar waterbuffels met een personage op de rug van gesculpteerd hout. Chinees werk. Op sokkels.

Paire de buffles avec un personnage sur le dos. Bois sculpté chinois. Sur socles.
Dim. h: 15 cm
SKU: 1312160467.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #467
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #601

    Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.

    Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.
    No longer available
    Dim. 188 x 113 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #427

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #1128

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #1143

    Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #759

    Een Afrikaans hoogreliëf van gesculpteerd tropisch hout, met afbeeldingen van figuren en dieren.

    Relief africain en bois exotique sculpté décoré de personnages et d’animaux.
    No longer available
    Dim. 117 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #733

    Een rolkastje van gesculpteerd eikenhout.

    Meuble à roulettes en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 109 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #561

    Een paar kleine dekselvazen van Cantonporselein met decors van personages en vogels in struiken in cartouches. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.

    Paire de vase couverts en porcelaine de Canton aux décors en cartouches de personnages et d’oiseaux dans des arbustes. XIXe siècle. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #1140

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1122

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #636

    Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.

    Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1131

    Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.

    Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #404

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een rood marmeren blad.

    Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1141

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #603

    Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.

    Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 110 & 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #546

    Een Chinese salontafel van roodgelakt hout en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    Table de salon chinoise en bois laqué rouge et décoré de nacre.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #567

    Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messingen monturen en jade plaquettes.

    Paire de cabinets à bijoux chinois en bois laqué rouge et aux montures en laiton et plaquettes de jade.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #1123

    Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een dekselvaas van Aritaporselein met een decor van personages in een landschap. Japans werk.

    Vase couvert en porcelaine d’Arita à décor de personnages dans un paysage. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #727

    Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.

    Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1142

    Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.

    Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #966

    Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.

    Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 124 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #413

    Een geelgepatineerde houten emmer. China.

    Seau en bois à patine jaune. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #925

    Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.

    Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.

    Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 37 cm
    Estimate: € 160 / 180

Other lots in this auction

  • #134
    Davids

    “Plattelandszicht met boerenkar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1126
    Shiraz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.

    Lot de cristal taillé incolore comprenant une coupe et un vase. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #309
    Arsène Kennes
    Period: 1890 - 1940

    “Woningen in de duinen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Maisons dans les dunes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #670
    Ethiopie

    Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.

    Deux colliers en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #74

    Vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Eéntje beschadigd aan het strikje.

    Quatre statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel. Un petit dégât à un noeud.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1073
    Limoges

    Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.

    Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1112

    Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #525

    Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.

    Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #536

    Een bruidskast van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Armoire de mariage en chêne sculpté. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #702
    Johannes Kruijsen
    Period: 1874 - 1938

    “Zelfportret” & “Stilleven met bloemen”. Resp. Olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd.

    “Autoportrait” et “Nature-morte aux fleurs”. Huile sur toile respectivement panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 & 46 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #954
    Marcel Veldeman
    Period: °1936

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bois ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More