Similar lots by type
-
#196
Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden, een gevacheteerd blad en versierd met bronsbeslag.
Bureau en bois de placage de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, tablette en vachette, montures en bronze.No longer availableDim. h: 79 x 161 x 81 cmEstimate: € 200/240 -
#495
Een paar stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Paire de chaises en hêtre plié au vapeur de style Thonet.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#626
Een garderobekast van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne sculpté à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 192 x 132 x 60 cmEstimate: € 150/250 -
#600
Een groot bureau in Lodewijk XV-stijl met lederen blad en verguld bronzen beslag in de geest van Boulle.
Grand bureau de style Louis XV à tablette en cuir et aux montures en bronze doré à la manière de Boulle.No longer availableEstimate: € 2000/2200 -
#586
Een tweedeursgarderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#801
Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 800/1200 -
#566
Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 80/120 -
#540
Een paar dagobertstoelen van gesculpteerd eikenhout, versierd met een engelenhoofdje, draken en een schild. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Paire de chaises Dagobert en chêne sculpté décorées d’une tête d’angelots, de dragons et d’un écusson. XIXe siècle. Couverture à remplace.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 250/400 -
#660
Een eikenhouten wandconsole met drie laden.
Console en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100/120 -
#593
Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/700 -
#579
Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.
Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.No longer availableDim. 29 x 40 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#455
Een plantenstaander van gesculpteerd notenhout, versierd met drie zwanenhalzen.
Piédestal en noyer sculpté décoré de trois cols de cygnes.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 60/100 -
#616
Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.
Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 191 x 118 cmEstimate: € 400/600 -
#560
Een ronde bilbiotheektafel van gefineerd hout in Georgianstijl met een gevacheteerd blad en vier laden in de gordel.
Table de bibliothèque ronde en bois de placage de style Georgian. Tablette en vachette et quatre tiroirs en ceinture.No longer availableDim. Ø: 112 cmEstimate: € 200/240 -
#666
Een tinkast met twee niveaus in het opzet en twee paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.
Vaisselier à deux étagères, le bas ouvrant à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200/300 -
#570
Een Italiaanse vitrinekast met twee maal twee legplanken langs de gevitreerde deur en onderaan drie paneeldeurtjes.
Vitrine italienne à deux étagères à côté de la porte vitrée. Le bas avec deux petites portes pleines.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 120/200 -
#576
Een Chinees meubel van deels verguld en gelakt hout met twee deuren, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Meuble chinois partiellement doré et laqué, ouvrant à deux portes décorées de fleurs et d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. 152 x 90 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#530
Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.
Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 80/120 -
#365
Een houten kaptafel met een lade onder een marmeren blad en met tussenverbinding. We voegen er een stoel in Louis-Philippestijl aan toe.
Coiffeuse en bois ouvrant à un tiroir sous la tablette en marbre. Piétement à entretoise. Nous ajoutons une chaise de style Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 94 cmEstimate: € 100/120 -
#500
Een sierezel van gesculpteerd hout in barokke inspiratie.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 100/120 -
#480
Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-inspiratie.
Table d’appoint en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#395
Twee oude instrumentenkoffers.
Deux anciens coffres à instruments.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#602
Een betaaltoogje van gesculpteerd eikenhout, afkomstig uit een bioscoop.
Petit comptoir de cinéma en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#515
Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.
Faldistorium en bois doré aux sabots en laiton d’après un exemple romain.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#744
Een lot van twee boeken met betrekking tot antiek. Uitgegeven in 1977 en 1982.
Lot de deux livres traitant les antiquités. Ed. en 1977 et 1982.No longer availableEstimate: € 24/30 -
#729
Een oude Engelse hoge hoed in doos.
Ancien haut de forme anglais dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#463
Twee militaire machetes. Gemerkt ‘Legitimus. Collins & Co.’. Amerikaans werk. 1943 & 1945. Met lederen holsters van Canadese makelij.
Deux machettes militaires. Marque Legitimus. Collins & Co. Travail américain 1943 et 1945. Aux fourreaux en cuir de fabrication canadienne.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#152Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964
“Sloep bij de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chaloupe sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 200/300 -
#113
“Maria van Boergondië”. Een beeld van gesculpteerd eikenhout op arduinen voetstuk. Achteraan gesigneerd ‘Ham 82’.
“Marie de Bourgogne”. Sculpture en chêne sur base en pierre de taille. Signée “Ham 82” au verso.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30/50 -
#82Richard Baseleer
“Drie zichten op Antwerpen”. Etsen, gesigneerd buiten de plaat.
“Trois vues d’Anvers”. Eaux fortes signées hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 34,5 cmEstimate: € 30/50 -
#319H. Opdebeeck
“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#337
Vaas van meerkleurig glas in art nouveaustijl. Met de mond geblazen.
Vase en verre polychrome de style art nouveau. Soufflé à la bouche.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/45 -
#24Dirk Baksteen
“Na de regen II”. Gesigneerd en genummerd 33/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Signée et numérotée 33/50 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#539Dordevie Miodrag
“Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 43 cmEstimate: € 160/180 -
#336
Een smal kamerscherm met dertig reproducties en grafische werken.
Un paravent étroit contenant trente reproductions et oeuvres graphiques.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 100/120 -
#157
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een paar Delftse balustervaasjes en een dekselvaas evenals een dekselvaas zonder deksel van Maastricht.
Un lot de faïences bleues et blanches comprenant des petits vases Delft - Maastricht.No longer availableEstimate: € 25/40