#347Val Saint LambertEen kristallen lampenvoet, blauw in de massa, met kap. Gesigneerd onderaan.
#111Een handbeschilderde porseleinen lampenvoet met verguld bronzen delen.
A hand-painted porcelain lamp base with gilded bronze parts.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.38 ct.No longer availableDim. 4,28 g maat: 53Estimate: € 650 / 750 -
A table lamp with a pottery base featuring a geometric design.No longer availableDim. H: 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#273Giovanni RonzanEen met de hand beschilderd keramisch beeld van een elegante zittende dame. Onderaan gemerkt Giovanni Ronzan. Minieme schade aan één teennagel. Turijn, ca. 1950.
A hand-painted ceramic sculpture of an elegant seated lady. Marked Giovanni Ronzan at the bottom. Minor damage to one toenail. Turin, circa 1950.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#658Een Aziatisch opiumweegschaaltje in gesculpteerd houten doosje.
An Asian opium scale in a carved wooden box.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. G SI2.No longer availableDim. 3,20 g maat: 57Estimate: € 900 / 1000 -
#625Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom.No longer availableDim. 115 x 63 x 65 cmEstimate: € 150 / 200