#95Een piêdestal in roze gevlamd marmer.
A pink veined marble pedestal.No longer availableDim. h 90 x Ø 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#303Val Saint-LambertEen meerkleurig vintage glazen coupe. Onderaan gemerkt.
A multicolored vintage glass coupe. Marked at the bottom.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#670NATANEen daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 16 x 25cmEstimate: € 80 / 120 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#442S. Verlinden“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Interior view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 65,5 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#567Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.
#89Gaston Wallaert“Bloemenstilleven met fruit”, olieverf op doek, gesigneerd G Wallaert.
"Flower still life with fruit", oil on canvas, signed G Wallaert.No longer availableDim. 95 x 71 cmEstimate: € 150 / 200 -
#330Delvaux BruxellesEen beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.
A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.No longer availableDim. 30 x 33 cmEstimate: € 200 / 300