Other lots in this auction
-
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Sheep Herd". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 130 cmEstimate: € 500 / 750 -
#455Een salonnetje in Louis-XVI stijl bijstaande uit een tweezits-bankje en twee armstoelen. Ecru gepatineerd en groene velours stoffering.
A small living room set in Louis XVI style comprising a two-seater sofa and two armchairs. Antique ecru and green velvet upholstery.No longer availableDim. 94 x 125 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
'Still life with hare, pheasant, and asparagus', oil on panel, signed and dated 1884.No longer availableDim. 93 x 73 cmEstimate: € 120 / 160 -
#208Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.
A large green ceramic table lamp, Ceramica Manises, Valencia.No longer availableDim. h 90 cm (enkel voet)Estimate: € 120 / 180 -
#135Kieninger, GermanyEen luxe staande klok van het merk Kieninger met een snaaruurwerk. De staande klok is voorzien van een messing skeletuurwerk en een achtdagenwerk. De klok heeft een prachtig slagwerk waar u kunt kiezen tussen drie melodieën: Westminster, Wittington en St. Michael. De melodieën worden gemaakt door het carillon met behulp van de gongpijpen.
A luxurious floor clock by the brand Kieninger with a string movement. The clock features a brass skeleton movement and an 8-day movement. It includes a striking mechanism with a choice of three melodies: Westminster, Wittington, and St. Michael. The melodies are produced by the carillon using the gong pipes.No longer availableDim. 197 x 42 x 29 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#91Een set Vieux-Bruxelles porseleinen hoornvazen en een schaal, meerkleurig met floraal decor en vergulde details.
A set of Vieux de Bruxelles porcelain cornet vases and a bowl, with multi-colored floral decoration and gilded details.No longer availableDim. 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#110Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. D-E VVS1.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. D-E VVS1.No longer availableDim. 5,50 g maat: 56Estimate: € 1400 / 1500 -
#298Een keramisch modernistisch hoofd in een plexiglazen kader, niet gesigneerd.
A ceramic modernist head in a plexiglass frame, unsigned.No longer availableDim. 31 x 31 x 7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#109H. Jacobs‘Molen bij avondrood’, olieverf op doek, gesigneerd H. Jacobs en gedateerd ‘75.
'Mill at Sunset', oil on canvas, signed H. Jacobs and dated '75.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,22 g maat: 55Estimate: € 500 / 600 -
#532KachmarEen Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.
An Iranian hand-knotted carpet with floral design. With certificate, numbered 305/203.No longer availableDim. 396 x 205 cmEstimate: € 250 / 350 -
#183Een grote Murano vaas, groen gekleurd in de massa met vergulde details.
A large Murano vase, colored green in the mass with gilded details.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 220 / 260

