#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#538Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#495Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.
An Eastern inspired gazebo/presentation cabinet with a gold-colored dome.No longer availableDim. 267 x 76 x 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#58Vijf vaasjes in gekleurd glas en met verzilverde decoratie er rond.
Five small vases in colored glass with silver-plated decoration around them.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#544BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
#261Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#79A. De Racourt“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.
"Farmhouse view." A painting, oil on canvas. Signed and dated 1918 at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 40,5 cmEstimate: € 100 / 150