#41Regina ReginaEen blauw-wit Delfts aardewerken sierbord met floraal decor en pauw. Verso gemerkt Regina. Medio 1930-1950.
A blue and white Delft earthenware decorative plate with floral design and peacock. Marked "Regina" on the back. circa 1930-1950.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132Frans Vantongerloo“Vennezicht Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vennezicht Kalmthoutse Heide". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1930 at the bottom.No longer availableDim. 63,5 x 87 cmEstimate: € 250 / 350 -
#295Lladro“Koning Caspar.” Gestileerd wit porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Mist één vinger.
"King Caspar." Stylish white porcelain figurine. Marked at the bottom. Is missing one finger.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#609Leucos“Micetta”. Een vintage Italiaans design tafellamp met melkglazen kap, vergulde messing arm en Murano glazen voet. Model Micetta voor Leucos.
"Micetta". A vintage Italian design table lamp with milk glass shade, gilt brass arm, and Murano glass base. Model Micetta for Leucos.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79A. De Racourt“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#423Een paar Chinees porseleinen schaaltjes, wit-oranje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain bowls, white and orange with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 6,5 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#53Een lot bestaande uit twee porseleinen kandelaars met beeldjes en een centrale coupe met drie meisjes.
A lot consisting of two porcelain candlesticks with figurines and a centerpiece bowl with three girls.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
"2 riders". A lot of 2 multicolored, polychrome, porcelain figurines of soldiers on horseback. Marked at the bottom.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 120 / 180