#358WallendorfEen porseleinen beeldje van een danseres, onderaan gemerkt Wallendorf.
A porcelain figurine of a dancer, marked Wallendorf on the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385Een hofdegen met handvat van koper en hout.
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Twee diverse tabakspotten van Vlaams aardewerk. Eén met opschrift JNP en “Laat ze maar rooken”.
Two diverse tobacco jars made of Flemish earthenware. One with the inscription JNP and "Let them smoke."No longer availableDim. H. 23 & 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#295Lladro“Koning Caspar.” Gestileerd wit porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Mist één vinger.
"King Caspar." Stylish white porcelain figurine. Marked at the bottom. Is missing one finger.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een rechthoekige gebogen glazen vintage design salontafel.
A rectanguair curved glass vintage design coffee table.No longer availableDim. 36 x 120 x 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#618Bamileke BambaraEen lot van 2 terracotta gesculpteerde pijpenkoppen, waarvan 1 Bambara en 1 recente versie, vermoedelijk Bamileke.
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#433Een lot van 3 blauw-wit Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor. 19e eeuws, onderaan gemerkt. Provenance, verso gelabeled Galerie Stampaert.
A lot of 3 blue and white Chinese porcelain saucers with floral decoration. 19th century, marked at the bottom. Provenance, labeled verso Galerie Stampaert.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667MuranoEen lot van drie Murano clowns in veelkleurige glaspasta.
A lot of three Murano clowns in multicolored glass paste.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 40 / 60