#387Een Chinees porseleinen theepot, meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain teapot, multicolored with playing children in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646Een gesculpteerd houten polychrome salontafel met marmeren blad in Louis-XVI stijl.
#718Vier heiligenbeelden. Een Heilig Hartbeeld van veelkleurig biscuit (H. 34 cm), en drie Madonna’s van gebeeldhouwd hout (H. 50, 33 en 33 cm).
Four religious statues. One Sacred Heart statue made of multicolored biscuit (H. 34 cm), and three Madonna statues carved from wood (H. 50, 33, and 33 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#87Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.
An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.No longer availableDim. h 167 cmEstimate: € 150 / 250 -
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#681Vijf vintage koperen kookpotten.
Five vintage copper cooking pots.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Een tafelspiegel met schildpadimitatie.
A table mirror with tortoiseshell imitation.No longer availableDim. 45 x 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
A wooden Zaanse clock with gilded bronze sculptures of lions, Atlas with the world on his back, and inscription; "Nu Elck Syn Sin." Marked inside, mid-20th century.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 80 / 120