#139Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994“Gestileerd zittend figuur”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Stylized seated figure." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#682Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Een bloemenstilleven”, olieverf op doek, getekend H. J. Pauwels.
“A still life of flowers”, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.No longer availableDim. 80.5 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#564Bibliothèque Omnium“Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique”. Ed. Hachette 1923. Hard cover, 2 delen. In-folio.
#304Lode MarimanDrie schilderijen, olieverf op schilderspaneel, allen gesigneerd Lode Mariman. Twee winterzichten en een zicht op een poorthuis.
Three paintings, oil on panel, all signed by Lode Mariman. Two winter scenes and a view of a gatehouse.No longer availableDim. 28 x 33 cm (kader)Estimate: € 80 / 120 -
#167P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#20Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#68Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.
A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.No longer availableDim. Ø 31 h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#658Een Aziatisch opiumweegschaaltje in gesculpteerd houten doosje.
An Asian opium scale in a carved wooden box.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#25Koninklijk GoudaTwee grote borden met een decor van bloemen, Koninklijk Gouda. Logari en Lugano.
Two large plates with a flower decor, Royal Gouda. Logari and Lugano.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.33 ct, G SI1.No longer availableDim. 3,12 g maat: 54Estimate: € 450 / 500