Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.

Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.

A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.
Dim. H. 91 cm
SKU: 1604240205.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #205
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #154
    Henry Schouten
    Period: 1857/64-1927

    “Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Shepherd with Sheep Herd". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 98 x 130 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #455

    Een salonnetje in Louis-XVI stijl bijstaande uit een tweezits-bankje en twee armstoelen. Ecru gepatineerd en groene velours stoffering.

    A small living room set in Louis XVI style comprising a two-seater sofa and two armchairs. Antique ecru and green velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 94 x 125 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    E. Hirtz

    ‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.

    'Still life with hare, pheasant, and asparagus', oil on panel, signed and dated 1884.
    No longer available
    Dim. 93 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #208

    Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.

    A large green ceramic table lamp, Ceramica Manises, Valencia.
    No longer available
    Dim. h 90 cm (enkel voet)
    Estimate: € 120 / 180
  • #135
    Kieninger, Germany

    Een luxe staande klok van het merk Kieninger met een snaaruurwerk. De staande klok is voorzien van een messing skeletuurwerk en een achtdagenwerk. De klok heeft een prachtig slagwerk waar u kunt kiezen tussen drie melodieën: Westminster, Wittington en St. Michael. De melodieën worden gemaakt door het carillon met behulp van de gongpijpen.

    A luxurious floor clock by the brand Kieninger with a string movement. The clock features a brass skeleton movement and an 8-day movement. It includes a striking mechanism with a choice of three melodies: Westminster, Wittington, and St. Michael. The melodies are produced by the carillon using the gong pipes.
    No longer available
    Dim. 197 x 42 x 29 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #91

    Een set Vieux-Bruxelles porseleinen hoornvazen en een schaal, meerkleurig met floraal decor en vergulde details.

    A set of Vieux de Bruxelles porcelain cornet vases and a bowl, with multi-colored floral decoration and gilded details.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #110

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. D-E VVS1.

    An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. D-E VVS1.
    No longer available
    Dim. 5,50 g maat: 56
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #298

    Een keramisch modernistisch hoofd in een plexiglazen kader, niet gesigneerd.

    A ceramic modernist head in a plexiglass frame, unsigned.
    No longer available
    Dim. 31 x 31 x 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #109
    H. Jacobs

    ‘Molen bij avondrood’, olieverf op doek, gesigneerd H. Jacobs en gedateerd ‘75.

    'Mill at Sunset', oil on canvas, signed H. Jacobs and dated '75.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #70

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,22 g maat: 55
    Estimate: € 500 / 600
  • #532
    Kachmar

    Een Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.

    An Iranian hand-knotted carpet with floral design. With certificate, numbered 305/203.
    No longer available
    Dim. 396 x 205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #183

    Een grote Murano vaas, groen gekleurd in de massa met vergulde details.

    A large Murano vase, colored green in the mass with gilded details.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More