#208Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#574Een paar verguld en gesculpteerd houten wandlampen met spiegeltjes en 2 lichtpunten.
#722Een spiegel met 2-delig glas in gesculpteerde vergulde lijst met enkele manco’s.
#77Een set van twee plaasteren Art-Nouveau vazen, gemerkt C. Habock.
A set of two plaster Art Nouveau vases, marked C. Habock.No longer availableDim. h 38.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#63Alexandre CaronEen verguld bronzen buste van een kind op marmeren voet. In de schouder gesigneerd.
A gilt bronze bust of a child on a marble base. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611Een Indonesisch bronzen ossenbel.
An Indonesian bronze ox bell.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#592Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.
A Mandalay Buddha intricately carved from wood with a gold-colored patina and multicolored sequins.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een lot bodemvondsten met zilveren zegelring en zegelmalletjes.
A lot of archaeological finds with a silver ring and seal moulds.No longer availableDim. ring 15,30 gEstimate: € 40 / 80 -
#444Frans Vantongerloo“Winters Heidezicht” & “Lente in bloei”. 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter Heath View" & "Spring in Bloom." 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#380OrisEen roestvrij stalen herenhorloge, ‘17 jewels’. Handopwindbaar. Gebruiksporen.
#260ParkerEen gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.
A lacquer fountain pen wit 18 kt 750 point.No longer availableEstimate: € 150 / 250