Other lots in this auction
-
#225Amphora, Campina, Austria“Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.
"Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.No longer availableDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,22 g maat: 55Estimate: € 500 / 600 -
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#518Een paar blauw en witte Chinees porseleinen ‘Long Life’ vazen.
A pair of blue and white Chinese porcelain 'Long Life' vases.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal”, (Brabo - Antwerpen), een ets op papier door Romain Malfliet, getekend buiten de plaat en genummerd 21/100.
"Cathedral" (Brabo - Antwerp), an etching on paper by Romain Malfliet, signed outside the plate and numbered 21/100.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#199Een vergulde houten spiegel met ajourgewerkte lijst.
A gilded wooden mirror with openwork frame.No longer availableDim. 103 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#196Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.
"Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.No longer availableDim. 74 x Ø 140 cmEstimate: € 500 / 750 -
#271MassiveEen vintage Hollywood Regency tafellamp met porseleinen paardenhoofd en vergulde voet. Onderaan gelabeld, met nieuwe kap.
A vintage Hollywood Regency table lamp with porcelain horse head and gilded base. Labeled at the bottom, with new shade.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#377Twee Japanse blauw-witte porseleinen bordjes in lotusvorm.
Two Japanese blue and white porcelain plates in lotus shape.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#644Een vaas van Chinees porselein met vierkante doorsnede. Famille verte decor van personages in diverse scènes. Onderaan een merk refererend aan de Kangxi periode.
A Chinese porcelain vase with a square cross-section. Famille verte decoration of figures in various scenes. Mark at the bottom referring to the Kangxi period.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#552Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
A Pakistani hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 165 cmEstimate: € 75 / 100 -
#558Een houten gesculpteerde peddel op staander, Congo, midden 20e eeuw.
A wooden carved paddle on stand, Congo, mid-20th century.No longer availableDim. 125 cmEstimate: € 100 / 150

