Similar lots by type
-
#688Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#761Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#634Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#638Een Franse lans, model 1823.
Lance française modèle 1823.No longer availableDim. l: 285 cmEstimate: € 120 / 200 -
#659Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#631Hypolitte Van den Bossche“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#632Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#723Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische medische compagnie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de la compagnie médicale belge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#636Een uniform met tschako van het derde regiment jagers te voet.
Uniforme avec shako du troisième régiment chasseurs à pied.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#757Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#678Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#698Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#733Twee antieke lederen patroontasjes aan riem met insignes van de Belgische karabiniers. Eén bevestigingsriempje gelost.
Deux gibernes en cuir et leur ceinture aux insignes des carabiniers belges. Une attache détachée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#654Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#652Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#642Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#820Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#649Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#753Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische artillerie en Militaire Politie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#741Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#644Een XIXe eeuwse Belgische kolbak van bont.
Bonnet à poile belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#669Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#664Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#662Een XIXe eeuwse tschako van een arts van de Belgische burgerwacht.
Shako d’un médecin de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#362Een lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 24 vorken, 21 messen, 24 lepels, 4 kleine messen, 19 kleine lepels, een taartschep, een limoenperser, een slalepel, een grote en een kleine serveerlepel, een pollepel en een suikertang.
Lot de couverts en métal argenté comprenant 24 fourchettes, 21 couteaux, 24 cuillères, 4 petits couteaux, 19 petits cuillères, une pelle à tarte, une presse à limons, une cuillère à salade, une grande et une petite cuillère de service, une louche et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#715Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 9,17 gEstimate: € 600 / 700 -
#794Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#700Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een turkoois van +- 6 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une turquoise de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 750 / 850 -
#364D.W.Een porseleinen dessertserviesje met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Petit service à dessert en porcelaine à décor doré. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#60Een 18 karaats geel gouden armband met zes pareltjes.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec six perles.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 80 / 120 -
#569Een tschako van een jager -vrijwilliger van de Belgische burgerwacht. Periode 1867 - 1896.
Shako de chasseur volontaire de la garde civique belge. Période 1867-1896.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#80Baume & Mercier GenèveEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden geweven armband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet tissé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 43,84 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#463Een opiumkussen van blauw en wit Chinees porselein. Begin XXe eeuw. Met restant zegel onderaan.
Coussin à opium en porcelaine de Chine bleue et blanche. Début du XXe siècle. Avec traces d’un cachet sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 70 / 90 -
#446Twee bijzettafeltjes met chromen frame en glazen blad. Jaren ‘60.
Deux tables d’ appoint sur base en chrome et à tablette en verre. Années ‘60No longer availableDim. 29 x 44 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#420Een 18 karaats wit gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 80 / 100 -
#42Van den Berk“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 30 / 50

