Similar lots by type
-
#596Een luchter van meerkleurig porselein met vijf lichtpunten.
Lustre en porcelaine polychrome à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#694Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als elektrische lampen.
Paire de candélabres en métal argenté de style Louis XVI Montés en lampes à l’électricité.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#158Een paar tafellampen met telkens twee gemonteerde schoenvormen.
Paire de lampes de table montées sur des formes de chaussures en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 140 / 200 -
#46Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#11Een schelp met een camaieudecor, gemonteerd op een andere schelp als schemerlampje.
Coquille à décor camaïeu, montée sur une autre coquille formant lampadaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#317Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#373Twee wandlampen van goudgepatineerd brons in de vorm van door een strik gedragen fakkels. Lodewijk XVI-stijl. Glazen kapjes manco.
Deux appliques en bronze doré en forme de torches aux rubans. Style Louis XVI. Un abat-jour en verre manque.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#293Een achthoekige lantaarn van metaal en glas.
Lanterne octogonale en métal et verre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#321Een paar verguld bronzen appliques in Empirestijl.
Paire d’appliques en bronze doré de style Empire.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#683Een bord van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. XIXe eeuw. We voegen er twee recente exemplaren aan toe.
Assiette en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XIXe siècle. Nous ajoutons deux exemplaires plus récents.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#325Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#655Tobey“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé et daté 1969.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 250 / 300 -
#239Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 140 / 160 -
#287Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gerestaureerd.
Paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée. Décor de fleurs peintes à la main. Restaurés.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#579Jean Léon DesmetPeriod: °1943“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#331Een plaquette van meerkleurig geglazuurd terracotta met een dorpszicht in reliëf.
Plaquette en terre cuite polychrome représentant une scène de village en relief.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#727Een paar piedestals van meerkleurig porselein in de vorm van Indische olifanten.
Paire de piédestal en porcelaine en forme d’éléphants indiens.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#127“Artiest met poedel”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Barye.
“Artiste avec caniche”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180 / 220 -
#229Rares PanteaPeriod: °1957“Ai casei”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1989.
“Ai casei”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1989.No longer availableDim. 93 x 93 cmEstimate: € 400 / 600 -
#447Een paar verschillende watervaasjes van wit porselein met een meerkleurig decor van resp. een vogel bij bloemen en een geisha. We voegen er een capicine kommetje met een decor van pioenen op bruine fond aan toe.
Deux différents vases en porcelaine blanche à décor polychrome d’un oiseau sur des fleurs respectivement d’une geisha. Nous ajoutons un petit bol capucine à décor de pivoines en cartouche.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#503Messingen beeldje van de godin Sadaswati gezeten op een zwaan. Bengaals werk.
Statuette en laiton représentant la déesse Sadaswati assise sur un cygne. Travail bengali.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60

