Similar lots by type
-
#717Raphael De BuckPeriod: 1902 - 1986
“Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.No longer availableDim. 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 75/100 -
#682Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#424Edmond van OffelPeriod: 1871-1959
“Un fin connaisseur”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Un fin connaisseur”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 100/150 -
#742
Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#294T. George
“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120/160 -
#189Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Havenzichtje”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de port”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 x 7,5 cmEstimate: € 400/500 -
#673Hofmans
Een reeks van acht kleine aquarellen met voorstellingen van krijgsgevangenen in diverse landen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Allen gesigneerd. Bijgevoegd een aquarel van een sneuvelende soldaat van dezelfde kunstenaar, gesigneerd ‘41.
Suite de huit petites aquarelles représentant des prisonniers de guerre de différents pays lors de la Seconde Guerre Mondiale. Signées. Nous ajoutons une aquarelle d’un soldat mort par le même auteur, signée et datée ‘41.No longer availableDim. 10 x 10 & 35 x 26 cmEstimate: € 160/240 -
#319Marieke De Ridder
“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#714Albert De Deken
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 55/65 -
#309I. Battaille
“Tuinzicht”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de jardin”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#433Robert GeenensPeriod: 1896 - 1976
Twee composities, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Deux compositions, technique mixte sur papier. Signées.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#14Marinus de JongerePeriod: 1912 - 1978
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#282V. Aerts
“Parkzicht”. Aquarel op papier.
“Vue de parc”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#444
“Bloemen”. Gouache op papier. Draagt handtekening en datering 1964.
“Fleurs”. Gouache sur papier. Porte une signature et la date 1964.No longer availableDim. 34,5 x 12 cmEstimate: € 50/80 -
#199Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Zicht op de Schelde”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 2500/2600 -
#618Jadwega MatawowskaPeriod: 1874 - 1963
“Portret van Koning Albert I. Pastel op papier. Gesigneerd links bovenaan.
“Portrait du Roi Albert I”. Pastel sur papier. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 400/600 -
#434
Een reeks van vijftien kleine tekeningen op papier, toegeschreven aan Penck.
Suite de quinze petits dessins sur papier, attribués à Penck.No longer availableDim. 19 x 12 cm (x 15)Estimate: € 50/70 -
#684Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#802Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#19
Een lot van vier aquarellen, waarvan twee met Belgische militairen, een militair portret en een karikatuur. Eind XIXe eeuw.
Lot de quatre aquarelles dont deux de militaires belges, un portrait militaire et une caricature. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 20 - 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#524Urbain Gerlo
“De Noordzee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
La Mer du Nord”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘78.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 50/60 -
#432Jan VaertenPeriod: 1909 - 1980
“Portret”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Portrait”. Dessin en encre sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#734R. Neeman
“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80/100 -
#274
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 135 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#757
Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#198Chatellerault
Een percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.
Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200/300 -
#112
Een fijn gesculpteerde Christus. XVIIIe eeuw, met kader uit de tijd.
Corpus Christi finement sculpté. XVIIIe siècle avec cadre d’époque.No longer availableDim. 30 x 22 cm (corpus)Estimate: € 120/200 -
#10
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 400/500 -
#668
Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
Sabre décoratif sur socle en plexiglas.No longer availableDim. H. 147 cmEstimate: € 120/200 -
#330
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. (één steentje ontbreekt).
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne sertis sur argent avec un poids combiné de + - 1,10 ct. (Il manque une pierre).No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 500/600 -
#671Linhof Synchro-Compur Technika
Professionele vlakfilmcamera met toebehoren in bijpassende koffer en met statief.
Caméra technique professionnelle avec accessoires dans un coffre d’origine et avec statif.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#659
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#113
Een paar boekensteunen met messingen paarden op onyxen sokkel.
Paire de serre-livres en forme de chevaux en laiton sur socle en onyx.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100/130 -
#592G. Corneille
“L’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
“L’Oiseau du paradis”. Litho. Signée, numérotée 34/200 et datée ‘99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 73 cmEstimate: € 350/450