#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
#251Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
#277Een kortzwaard met vol messingen gevest.
Une épée courte avec poignée en laiton massif.No longer availableDim. l: 63,5 cmEstimate: € 80 / 120
#376Manu Belge, GemblouxEen chromen dokterskrukje op driepoot
#389“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
#634“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
#129L. Vrancken“Stilleven met kruiken, vijzel en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pichets, mortier et lampe à huile. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
#346Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
#603Een paar koperen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
#141Een ovale schotel van gedreven zilver. Duitse keuren, 800/1000, evenals een zilveren vaasje met drie pootjes. h: 14 cm.
Un plat ovale en argent repoussé. Poinçons allemands, 800/1000, ainsi qu'un petit vase en argent à trois pieds. h: 14 cm.No longer availableDim. 650,70 g 7 x 33,5 cmEstimate: € 300 / 350 -
Soldats au repos. Un dessin d'étude, technique mixte sur papier.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100 / 150