Similar lots by type
-
#251Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
Un sabre bolchevique avec baïonnette sur le fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 120 / 160 -
#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180 / 240 -
#277Een kortzwaard met vol messingen gevest.
Une épée courte avec poignée en laiton massif.No longer availableDim. l: 63,5 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#639Twee boeken. Leon Voet. “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. “Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. Pandora (bladrand licht vergeeld).
Deux livres. Leon Voet. L'âge d'or d'Anvers, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. Photographie et réalisme au 19ème siècle. Anvers: les plus anciennes photographies 1847 - 1880. Pandora (marge des feuilles légèrement jauni).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#408Een kruik van grijs geglazuurd aardewerk.
Une cruche en terre cuite émaillée grise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#445Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de petits tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 154 x 83 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168Een driedelig marmeren klokstel met messingen zuiltjes. Met sleuteltje.
Une horloge en marbre trois pièces sertie de colonnes en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#487Een vaas van gecraqueleerd celadonporselein.
Un vase en porcelaine céladon craquelée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 240 -
#88Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.
Une pendule de cheminée art déco en albâtre et pierre bleue, décorée d'un cerf en régule.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#240Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met vier briljantjes en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 K serties de quatre diamants et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#482Charles Jacobs“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#306Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils.
Une paire de fauteuils convertibles sculptés.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Boomgaard in bloei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Verger fleuri. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 91 cmEstimate: € 120 / 220 -
#679Chevalier, ParisEen theaterkijker met parelmoer.
Une paire de théâtre avec nacre.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#327Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35 / 45


