Similar lots by type
-
#565
Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk, versierd met landschaps- en tuindecors en één deksel getooid met een vogel. Diverse beschadigingen. Omstreeks 1770.
Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#633
Twee verschillende vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er een geisha aan toe.
Deux vases différents en poterie Satsuma multicolore. Nous y ajoutons une geisha.No longer availableDim. h: 24 & 47 cmEstimate: € 60/80 -
#58
“Vrouw met hond”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd Lejan.
Femme avec chien. Un groupe en craquelé blanc. Signé Lejan.No longer availableDim. l: 53,5 cmEstimate: € 80/100 -
#324
Twee art deco vaasjes, waarbij één van Booms glas met een bloemendecor en één van geglazuurd aardewerk van August Mouzin.
Deux vases art déco, l'un en verre Booms à décor floral et l'autre en faïence émaillée d'Auguste Mouzin.No longer availableDim. h: 11 & 15 cmEstimate: € 32/40 -
#97
Een paar merkwaardige vazen van geglazurd aardewerk met bloesems in hoogreliëf. Gemerkt ‘Austria’ onderaan. Toegeschreven aan Riessner, Stellmacher & Keller. Omstreeks 1900.
Une paire de vases remarquables en faïence émaillée avec des fleurs en haut-relief. Marqué 'Austria' en bas. Attribué à Riessner, Stellmacher & Keller. Vers 1900.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#289
Een aardewerken schotel met een meerkleurig decor van een vogel in een tuin. Noord-Frankrijk, XVIIIe eeuw.
Un plat en faïence à décor multicolore d'un oiseau dans un jardin. Nord de la France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#383
Een Chinees kommetje van grijs geglazuurd crackleware.
Un bol chinois craquelé émaillé gris.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#680
Een jardinière op voet van geglazuurd aardewerk met een decor van druiventrossen en -bladeren. Restauratie aan de sokkel.
Une jardinière sur un socle en faïence émaillée à décor de grappes et de feuilles. Restauration sur le socle.No longer availableDim. h: 32 + 85 cm Ø: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#38
Een paar vazen van geglazuurd Torhouts aardewerk. Tijdperk art nouveau.
Une paire de vases en poterie émaillée de Torhous. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35/45 -
#61Boch Frères Keralux
Een aardewerken kalebasvaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt en met sticker.
Un vase gourde en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#257
Een diep bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1720.
Une assiette creuse en faïence de Delft à décor multicolore. Marquée en bas. Vers 1720.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 100/140 -
#263
Een bord van Delfts aardewerk met een wapenschild in het decor. Gedateerd 1726.
Une assiette en faïence de Delft avec un blason dans le décor. Datée 1726.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#247
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor en met gele rand. XVIIIe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft à décor bleu sur blanc et bord jaune. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 35,5 cmEstimate: € 100/120 -
#347
Een paar messingen schijfkandelaars. XVIIIe eeuw.
Une paire de bougeoirs disques en laiton. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h:20 cmEstimate: € 50/70 -
#658
Een apothekerspot van Delfts aardewerk. Omstreeks 1720.
Un pot de pharmacie en faïence de Delft. Vers 1720.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#673
Een aardewerken vaas met gestileerd bloemendecor. Art deco.
Un vase en faïence à décor floral stylisé. Art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65/75 -
#595
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#321Capodimonte
“Clown met poedel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Clown avec caniche. Un groupe de faïence italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 45/55 -
#261
Een geaccoleerd schoteltje van Delfts aardewerk met karikaturen in het decor. Omstreeks 1780. Randschilfer.
Une soucoupe en faïence de Delft peinte avec des caricatures dans le décor. Vers 1780. Bord éclaté.No longer availableDim. 28,5 x 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#237Capodimonte
Een meerkleurig aardewerken wandvaas in de vorm van een engel. Italiaans werk. Schilfer aan het voetje.
Un vase mural en faïence multicolore en forme d'ange. Travail italien. Un éclat au pied.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30/35 -
#279
Een sierbord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een tamboer. Omstreeks 1830.
Une assiette décorative en poterie bruxelloise avec un décor de tambour multicolore vers 1830.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#417
Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/80 -
#62Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Vissersboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateau de pêche en mer. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 35/50 -
#357
Een musicerend aapje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un singe faisant de la musique en porcelaine saxonne multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40/60 -
#303
Een kruisbeeld van gedraaid perenhout met verzilverde corpus en versieringen, we voegen er een paternoster aan toe. XIXe eeuw.
Un crucifix en poirier tourné avec corps et décors argentés, nous y ajoutons un chapelet. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#679Royal Copenhagen
Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, bestaande uit twee beertjes en een haasje. Allen gemerkt onderaan.
Trois figurines en porcelaine danoise multicolore, composées de deux ours et d'un lièvre. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 5 & 9,5 cmEstimate: € 40/50 -
#631
Een paar houten lampenvoeten met ringen.
Une paire de pieds de lampe en bois avec anneaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#562
Een sobere grenenhouten boekenkast met vijf legplanken.
Une bibliothèque sobre en pin avec cinq étagères.No longer availableDim. 195 x 91 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#681
Groot lot soldaatjes, ongeveer 54 stuks en met een tank en drie kanonnen. Veel schade. Merken o.a. Lineol, Atena, Elastolin.
Grand lot de soldats, environ 54 pièces et avec un char et trois canons. Beaucoup de dégâts. Marques dont Lineol, Atena, Elastolin.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#286
Een mahoniehouten tafel met twee klapbladen en een lade.
Une table en acajou avec deux vantaux rabattables et un tiroir.No longer availableDim. 99 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#641
Een Chinees porseleinen jardinière met onderschaal, versierd met een blauw op wit drakendecor.
Une jardinière en porcelaine de Chine avec socle, décorée d'un décor de dragon bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#501
Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.
Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 250/300 -
#77
“H. Sergei”. Een Russische icoon. XIXde eeuw.
St. Sergueï. Une icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 100/150