Similar lots by type
-
#772“Compositie”. Houtsnede. Gemonogrammeerd P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.
”Composition”. Une gravure sur bois. Monogramme P.J. Attribuée à Paul Joostens.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#814“Erotische voorstelling”. Ets. Gemonogrammeerd buiten de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.
”Représentation érotique”. Une eau-forte. Monogramme hors planche et attribuée à Félicien Rops.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#32“Zogende moeder”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening: Armand Rassenfosse.
”Mère allaitant”. Une estampe en couleurs. Porte une signature: Armand Rassenfosse.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22Claes Pieter Berchem“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#742“De zweetdoek van Veronica”. Een XVIIIe eeuwse gravure op textiel. Met zegel.
”Le Voile de Véronique”. Une gravure sur textile du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Tien diverse losse prenten, een kalenderblad voor augustus 1928, 12 Liebig chromo’s “Tijl Uilenspiegel” door Felix Timmermans, alle met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Dix estampes différents, une feuille de calendrier d'août 1928, 12 chromos Liebig, “Tijl Uilenspiegel” par Félix Timmermans, tous signés par l’artiste.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#669Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 25 / 50 -
#264Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.No longer availableDim. 56 x 26 cmEstimate: € 65 / 80 -
#422Marc Chagall“Gezin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.
”Famille”. Une eau-forte en couleurs. Numérotée 9/30 hors planche et signée.No longer availableDim. 15 x 8,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#172W. H. Simmons“Driving a pair”. Een kleurgravure naar een werk van G.B. O’Neill. Gesigneerd.
”Driving a pair”. Une gravure en couleurs par W.H. Simmons d’après G.B. O’Neill.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 160 / 180 -
#762Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985“Asher”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 372/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Asher”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et numérotée 372/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#704Een Japanse houtsnede uit de reeks “Zesendertig gezichten op Mt. Fuji naar Hokusai.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Trente-six vues sur le Mont Fuji et Hokusaï”.No longer availableDim. 24 x 33,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#824Een lithografie met een zicht op Antwerpen naar een werk van Van Neste en twee oude Engelse prenten met scènes van de vossenjacht.
Une lithographie, vue sur Anvers, d’après une oeuvre par Van Neste, et deux anciennes estampes anglaises, scènes de chasse aux renards.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#715Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#42“Menu”. Ets. Gemonogrammeerd in de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.
”Menu”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche et attribué à Felicien Rops.No longer availableDim. 19 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Portaal (Kathedraal Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/50 buiten de plaat.
”Portail (Cathédrale d’Anvers)”. Une eau-forte. Signée et numérotée 6/50 hors planche.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#702Salvador Dali“Yin & Yang”. Een seriegrafie op zijde uit de reeks "Alchimie des Philosophes". Genummerd 1908/2000 en gedateerd 1989.
”Yin & Yang”. Une sérigraphie sur soie de la série “Alchimie des Philosophes”. Numérotée 1908/2000 et datée 1989.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#286Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. 110 x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#764Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985“Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#884Sebregts“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#474Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Kempische hoeves”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat. Eén proefdruk en het andere genummerd 43/75.
”Fermettes Campinoises”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche. Un essai et l’autre numérotée 43/75.No longer availableDim. 11,5 x 12 & 9,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#839Floris Jespers“Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.
”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 50 / 80 -
#382“Arbeider”. Houtskool. Draagt een handtekening: Pierre Paulus en datum 1936.
”Ouvrier”. Fusain. Porte une signature: Pierre Paulus et daté 1936.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#46Armstoel in Lodewijk XV-stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil style Louis XV en noyer, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#202“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Draagt een handtekening: Käthe Kolwitz.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Porte une signature: Käthe Kolwitz.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#570Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. en een centrale robijn van ± 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct et un rubis central de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 650 / 750 -
#769Alfred De Deken“Stilleven”. Plakkaatverf. Draagt een handtekening.
”Nature morte”. Gouache. Porte une signature.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#135Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een Australische parel van 12 mm. Met certificaat.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct et d’une perse australienne de 12 mm. Avec certificat.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 500 / 600 -
#829Frans RosPeriod: 1883-1968“Interieur van de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur de l’église Saint-Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#877Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.
Une statue Art Déco en porcelaine, une femme avec chapeau qui parade.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 22 / 24 -
#440Een lot koper, bestaande uit twee verzilverde Engelse kandelaars, een tabaksdoos en een kruithoorn.
Un lot de cuivre comprenant deux candélabres anglais, une boîte à tabac et une corne à poudre.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#65Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une perle.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 350 / 400 -
#509“Rond bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram F.B. Achteraan toeschrijving aan: Brangwyn.
”Nature morte ronde”. Huile sur panneau. Porte le monogramme F.B. Dédicace au dos à Brangwyn.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#257Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150

