Other lots in this auction
-
#532Een luitenantstschako van de Belgische infanterie, 1914.
Shako de lieutenant de l’infanterie belge, 1914.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#329Charles J. Denis“Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#384Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#634Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.
Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 400 / 500 -
#185Een 18 karaats wit gouden geweven slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Un bracelet tissé en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.No longer availableDim. 36,92 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#39Marcel KenesPeriod: 1898 - 1960“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#703GuérinEen steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#623Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#499Wim Van RompuyPeriod: °1942“Bertha en haar vriendin” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bertha et sa copine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#352Een reeks van zes lage glaasjes en zes fluitglazen van rood glas met verguld decor.
Suite de six verres bas et six flûtes en verre rouge à décor doré.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#596Een compleet uniform van de artillerie van de Belgische burgerwacht, model 1899. Op mannequin.
Uniforme complet de l’artillerie de la garde civique belge, modèle 1899. Sur mannequin.No longer availableEstimate: € 120 / 200


