#416
Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#52Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Militairen”. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd.
“Militaires”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 1500/1600 -
#834
Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#475
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#87
Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.
#687
“De jonge landbouwer”. Houten beeld.
#186
#13Lalique France
“Zeemeermin”. Een geslepen en deels gepatineerde kristallen plaquette. Gemerkt.
#450
Een 18 karaats geel gouden ketting en armband met bolletjes.
#554
Een Belgische tschako, periode 1893 - 1914
Shako belge, période 1893-1914.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#275
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met scapulier en een sleuteltje.
#612
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed.
Chapeau d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120