Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zeshoekige porseleinen jardinières met blauw-witte decors en met onderschalen.

Een paar zeshoekige porseleinen jardinières met blauw-witte decors en met onderschalen.

Paire de jardinières hexagonales en porcelaine à décors et socles bleus et blancs.
Dim. h: 15 cm Ø: 23 cm
SKU: 3101230291.
Category: Porselein.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #664

    “Guanyin met duizend armen”. Beeldje van Chinees porselein met houten sokkel.

    "Guanyin aux mille bras". Figurine en porcelaine chinoise avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #669

    Lot van 13 kleine beeldjes email cloisonné, diverse vormen vaasjes en dieren.

    Lot de 13 petites figurines en émail cloisonné, diverses formes de vases et d'animaux.
    No longer available
    Dim. H: 5-13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #675
    Bauscher Weiden

    Koffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.

    Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 10-26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #538

    Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.

    Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.
    No longer available
    Dim. h 19,5 x Ø 19,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #477

    Een Arita porseleinen vaas met decoratie van gouden vogels op zwarte achtergrond. Fo-hond op deksel beschadigd. Onderaan gemerkt: Saishintei, begin XXste eeuw.

    Vase en porcelaine d'Arita à décor d'oiseaux dorés sur fond noir. Chien de Fo sur le couvercle abîmé. Marqué en bas : Saishintei, début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #507

    Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.

    Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 32 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #604

    “Schrijven, lezen, schaken en muziek”. 4 beeldjes van Chinees porselein met houten sokkel.

    « Écriture, lecture, échecs et musique ». 4 figurines en porcelaine de Chine avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #612

    “Perzikdragers”. 2 beeldjes van Chinees porselein als symbool voor een lang leven.

    « Porteurs de pêches ». 2 figurines de porcelaine chinoise comme symbole d'une longue vie.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213

    Een reeks van 26 miniatuur kopjes en schoteltjes naar antieke voorbeelden. Mayfair collection. In originele doosjes en met houten wandrekjes.

    Une série de 26 tasses et soucoupes miniatures d'après des exemples antiques. Collection Mayfair. Dans des boîtes d'origine et avec des supports muraux en bois.
    No longer available
    Dim. H: 3-5 cm Ø: 7-9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #497

    Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.

    Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h32cm x Ø21cm
    Estimate: € 175 / 200
  • #687

    Vier porseleinen en glazen bierpullen.

    Quatre chopes à bière en porcelaine et verre.
    No longer available
    Dim. H: 16-20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #325

    Lampje, uil op boeken van porselein.

    Lampe, chouette sur livres de porcelaine.
    No longer available
    Dim. h24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #315
    Leuchtenburg Germany

    Dienkom porselein, gemerkt onderaan.

    Bol de service en porcelaine, marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. Ø26cm
    Estimate: € 35 / 55
  • #203

    De Hummel kruidenpotjescollectie. Een houten rekje met dertig porseleinen kruidenpotjes, versierd met illustraties van M.I. Hummel. Gemaakt onder licentie van Goebel door Mayfair Collection.

    La collection de pots à épices Hummel. Un support en bois avec trente pots à épices en porcelaine, décoré d'illustrations de M.I. Hummel. Fabriqué sous licence de Goebel par Mayfair Collection.
    No longer available
    Dim. Hummel H: 11 cm Rekje: 47x8x83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #501

    Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h 82 x Ø 48 cm
    Estimate: € 525 / 575
  • #541

    Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.

    Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.
    No longer available
    Dim. h32cm x b18cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #679

    Een Zwarte Woud klokje van zwartgelakt perenhout, met wit geëmailleerde wijzerplaat geflankeerd door porseleinen zuiltjes. Kastje beschilderd met kleurrijke guirlandes. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de la Forêt-Noire en bois de poirier laqué noir, avec un cadran en émail blanc flanqué de colonnes en porcelaine. Cabinet peint de guirlandes colorées. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #511

    Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.

    Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 24 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #595
    Kaiser W. Germany

    Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.

    Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.
    No longer available
    Dim. Ø32cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #304

    Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.

    Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #605

    Lot bestaande uit laat Imari, vaas met schaal en kom. Versierd met bloementafereel.

    Lot composé de porcelaine d’Imari récente, vase avec plat et bol. Scène florale.
    No longer available
    Dim. H: 12-30 cm Ø: 26-31 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #503

    Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.

    Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 23,5 x b 16 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #211
    Rosenthal

    Twee bordjes en een kopje met schoteltje van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.

    Deux assiettes et une tasse avec soucoupe en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.
    No longer available
    Dim. H: 9 cm Ø: 15-23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #365

    Een Madonnabeeld van Lourdes in biscuit en een porseleinen wijwatervat.

    Une Vierge de Lourdes en biscuit et un bénitier en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H: 25-38 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #55

    Een 14 karaats wit en geelgouden armband bezet met fantasiestenen.

    Un bracelet en or blanc et jaune 14 carats serti de pierres fantaisie.
    No longer available
    Dim. 24 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #322

    “Etudes pour violon”, gemengde techniek op papier, Gesigneerd.

    « Etudes pour violon », techniques mixtes sur papier, signées.
    No longer available
    Dim. 50x70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #42
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Vennezichten.” Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd.

    “Vues d’étang.” Une paire d’aquarelles sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. h14 x b23,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een mooie en goed onderhouden chest-on-chest van mahoniehout. Onderaan met drie laden, bovenaan met drie grote en twee kleine laden. Engeland, tijdperk Victoria.

    Un beau chest-on-chest en acajou bien entretenu. En bas avec trois tiroirs, en haut avec trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, époque Victoria.
    No longer available
    Dim. 210 x 123 x 57,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #566

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #212
    August Van Steenacker
    Period: 1890 - 1965

    “Landelijk dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.

    "Village de campagne". Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #376

    Moderne nest of tables, houten tablet en inoxen poten. Drie stuks.

    Tables gigognes modernes, tablette en bois et pieds en acier inoxydable. Trois pièces.
    No longer available
    Dim. H. 38 x 36 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #308

    Een paar koperen wandlampen met glazen lampenkapjes.

    Paire d'appliques en cuivre avec abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #85

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,98 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,98 ct.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #96

    Smeedijzeren kandelaar met getorste stang. Omstreeks 1600.

    Bougeoir en fer forgé à tige torsadée. Vers 1600.
    No longer available
    Dim. H. 145 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #473

    Een grote vaas van Chinees porselein. Versierd met talrijke personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en porcelaine de Chine. Décoré de nombreux personnages en cartouches. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #80

    Een parelhalssnoer met 18 karaats witgouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Un collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More