Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zilveren kandelaars in Georgianstijl. 925‰. Engelse keuren.

Een paar zilveren kandelaars in Georgian stijl. 925‰. Engelse keuren.

Une paire de candélabres en argent, style George. 925 ‰. Poinçons anglais.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2105190113.
Category: Zilver.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #113
Estimate: € 200 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #131

    Een paar zilveren strooilepels. 800‰.

    Une paire de saupoudroirs en argent. 800 ‰.
    No longer available
    Dim. 100 g
    Estimate: € 120 / 140
  • #101

    Twaalf zilveren koffielepeltjes in etui. 800‰.

    Douze cuillères à café en argent dans un étui. 800 ‰.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #218

    Een zilveren bestek, bestaande uit 10 botermesjes, 8 kleine messen, 11 kleine vorken, 10 kleine lepels, 19 grote messen waarvan één lemmet gebroken, 20 grote vorken, 10 grote lepels, 10 vismessen en -vorken, 7 dessertlepeltjes, 8 dessertvorken, 10 eierlepeltjes, een slabestek en twee sauslepels. Gemerkt van Delheid. 800‰ (gewicht inclusief botermessen, maar zonder grote en kleine messen).

    Un service à couverts en argent, comprenant 10 couteaux à beurre, 8 petits couteaux, 11 petites fourchettes, 10 petites cuillères, 19 grands couteaux, 20 grandes fourchettes, 10 grandes cuillères, 10 couteaux et fourchettes à poisson, 7 cuillères à dessert, 8 fourchettes à dessert, 10 cuillères à oeufs, un couvert à salade et deux cuillères à sauce. Marque Delheid. 800 ‰. (poids incluant les couteaux à beurre mais hors petits et grands couteaux).
    No longer available
    Dim. ± 6075 gram
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #164

    Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.

    Deux carafes, finitions en argent.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #421

    Een lot munten, bestaande uit een munt ter herdenking van het huwelijk van Diana en Charles, een 999‰ zilveren hindoeïstische plaquette, een munt van de Bourlaschouwburg, enkele speciale Nederlandse munten, een halve Amerikaanse Dollar en een zilveren Canadese Dollar.

    Un lot de pièces, comprenant une pièce à l’occasion du mariage de Diana et Charles, une plaquette hindouiste en argent 999 ‰, une pièce du théâtre Bourla, quelques pièces spéciales des Pays Bas, un demi dollar américain et un dollar canadien en argent.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #383

    Een paar rederijvlaggetjes van de ‘South African Lines’.

    Une paire de drapeaux d’armateur de ‘South African Lines”.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #622
    Tom De Witte

    “Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.

    ”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #142

    “Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont en Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Vijf diverse topografische gravures. XVIIIe eeuw.

    “Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont et Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Cinq gravures topographiques. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #633

    “Geisha met bloemstuk”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.

    ”Geisha et pièce floral”. Une statue en ivoire finement sculptée sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #887

    Luchtertje met kristallen hangertjes en gelakte metalen roosjes.

    Un petit lustre, pendentifs en cristal et petites roses en métal laqué.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #136

    Een marqueterie tafel met laden.

    Une table marqueterie à tiroirs.
    No longer available
    Dim. 75,5 x 66 x 43,5 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #441

    Een zwarte bureaulamp. Jaren 70.

    Une lampe de bureau noir. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. 47 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #725

    Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #219

    “Voorstelling van een aap die een kat de kastanjes uit het vuur doet halen”. Olieverf op doek. Achteraan een oude toeschrijving aan Frans Snyders. Herdoekt.

    ”Une représentation d’un signe qui fait qu’un chat sort les châtaignes du feu”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Frans Snyders. A été retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #426

    Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.

    Un coffre à relief en cuivre, scène de village en décoration.
    No longer available
    Dim. 38 x 37 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #741

    Een sigarenkoker van bruin schildpad met een verguld Japans decor. Kleine letsels.

    Un étui à cigares en tortue brune et décor japonais doré.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #645

    Een briljant van 0,26 ct. VS2. In gesloten certificaat.

    Un brillant de 0,26 ct. VS2. Certificat sous scellé.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More