#131Een paar zilveren strooilepels. 800‰.
#101Twaalf zilveren koffielepeltjes in etui. 800‰.
Douze cuillères à café en argent dans un étui. 800 ‰.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#218Een zilveren bestek, bestaande uit 10 botermesjes, 8 kleine messen, 11 kleine vorken, 10 kleine lepels, 19 grote messen waarvan één lemmet gebroken, 20 grote vorken, 10 grote lepels, 10 vismessen en -vorken, 7 dessertlepeltjes, 8 dessertvorken, 10 eierlepeltjes, een slabestek en twee sauslepels. Gemerkt van Delheid. 800‰ (gewicht inclusief botermessen, maar zonder grote en kleine messen).
Un service à couverts en argent, comprenant 10 couteaux à beurre, 8 petits couteaux, 11 petites fourchettes, 10 petites cuillères, 19 grands couteaux, 20 grandes fourchettes, 10 grandes cuillères, 10 couteaux et fourchettes à poisson, 7 cuillères à dessert, 8 fourchettes à dessert, 10 cuillères à oeufs, un couvert à salade et deux cuillères à sauce. Marque Delheid. 800 ‰. (poids incluant les couteaux à beurre mais hors petits et grands couteaux).No longer availableDim. ± 6075 gramEstimate: € 1600 / 1800 -
#164Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.
#421Een lot munten, bestaande uit een munt ter herdenking van het huwelijk van Diana en Charles, een 999‰ zilveren hindoeïstische plaquette, een munt van de Bourlaschouwburg, enkele speciale Nederlandse munten, een halve Amerikaanse Dollar en een zilveren Canadese Dollar.
Un lot de pièces, comprenant une pièce à l’occasion du mariage de Diana et Charles, une plaquette hindouiste en argent 999 ‰, une pièce du théâtre Bourla, quelques pièces spéciales des Pays Bas, un demi dollar américain et un dollar canadien en argent.No longer availableEstimate: € 20 / 25
#383Een paar rederijvlaggetjes van de ‘South African Lines’.
#622Tom De Witte“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#142“Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont en Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Vijf diverse topografische gravures. XVIIIe eeuw.
#887Luchtertje met kristallen hangertjes en gelakte metalen roosjes.
#136Een marqueterie tafel met laden.
#441Een zwarte bureaulamp. Jaren 70.
#426Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
#741Een sigarenkoker van bruin schildpad met een verguld Japans decor. Kleine letsels.
#645Een briljant van 0,26 ct. VS2. In gesloten certificaat.
Un brillant de 0,26 ct. VS2. Certificat sous scellé.No longer availableEstimate: € 350 / 400