#663Ardot
Een ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
#151
Een arduinen schouwpendule, ingelegd met rood marmer.
#653
Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.
#378
#627
Een Zuid-Amerikaanse bajonet in lederen schede. Artilleria nacional.
#517
Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
#185
#578Victoria Ashlea Originals
Twee poppen met biscuit hoofden. Ed. Goebel.
#600Val Saint-Lambert
Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#264Trente
“Antwerps interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'intérieur anversois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#161
“Geraakt edelhert”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op sokkel van tweesoortig mineraal.
"Cerf élaphe blessé". Sculpture en régule à patine brune sur un socle de deux types de minéraux.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#532
Lustre en bronze de style Régence à huit points lumineux, orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H:73cmEstimate: € 200/300