Similar lots by type
-
#191Delheid
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600/2000 -
#158
Een sauskom van 800‰ zilver.
Saucière en argent 800‰.No longer availableDim. 629,85 gEstimate: € 260/300 -
#608
Een klepkan van zilver met een bloemendecor in reliëf.
Chope couverte en argent à décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#617
Een geribd zilveren schaaltje. +/- 147 g.
Petit plat rainuré en argent. ± 147 g.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40/70 -
#253
Een reeks van vier theeglazen in zilveren houders. Sovjetunie.
Suite de quatre verres à thé en verre et argent. Union Soviétique.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#238
Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.
Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.No longer availableDim. +/- 150 gEstimate: € 40/60 -
#80
Een gesp van geëmailleerd zilver met een klein kromzwaardje als sluiting. Russisch werk, 84 Zk.
Boucle de ceinture en argent émaillé fermée par un petit sabre cimeterre. Travail russe, 84 zolodnik et marque d’essayeur D.M.No longer availableDim. 49,20 gEstimate: € 60/80 -
#421
Een zilveren speldenkussen in de vorm van een varken. Birmingham, omstreeks 1910 (jaarletter onduidelijk). Makersmerk Cohen & Charles.
Coussin à épingles en argent en forme de cochon. Poinçons de Birmingham, vers 1910 (lettre date illisible). Orfèvre Cohen & Charles.No longer availableDim. l: 6,5 cmEstimate: € 50/60 -
#340
Een lot van twee zakhorloges en een chronometer, waarbij twee met zilveren kast.
Deux montres de gousset et un chronomètre dont deux à boîtier en argent.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#387
Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers, resp. 833 en 925‰.
Deux vases différents en cristal taillé incolore aux montures en argent par Wolfers, respectivement 833 et 925‰.No longer availableDim. h: 18 & 22 cmEstimate: € 40/50 -
#613
Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.
Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#636
Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#45
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
Collier de perle d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1028Stein
Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met “Habemas Papam. zur Erinnerung an die Wahl des Deutschen Papst Benedictus XVI”. Met platina verguld en gemerkt Joachim Malessa, genummerd 511/5000 (H. 23 cm). Eén “Zum Andenken an meine Dienstzeit” (H. 22 cm). Eén met een drinkende soldaat en “Des Lebens Sonnenschein ist Trinken und frölich sein” (H. 23 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#607Sitzendorf
Een paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.
Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/69 -
#234Rene De LannoyPeriod: 1907-1985
“Planten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Plantes”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 76 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#689Edmond Van OffelPeriod: 1871-1959
“Bruggetje in Hof Van Opdebeeck in ‘s Gravenwezel”. Gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Petit pont au Jardin Van Opdebeeck à ‘s Gravenwezel”. Lavis. Signé et daté 1918.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#233
Een Heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Frankrijk, XVIIIe eeuw. Hoofd gerestaureerd.
Saint Jean-Baptiste en bois polychrome. France, XVIIIe siècle. Tête restaurée.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#667
Een Duitse staande klok van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Horloge de vestibule allemande en chêne sculpté d’inspiration Louis XVI. Vers 1900.No longer availableDim. h: 260 cmEstimate: € 300/500 -
#826
Een mahoniehouten paraplubak met koperen binnenbak en versierd met twee koperen leeuwenkopjes.
Bac à parapluies en acajou à intérieur en cuivre et décoré de deux têtes de lions en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#906
Een salongarnituur in Lodewijk XV-stijl van witgelakt en deels gepolychromeerd hout, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen.
Garniture de salon de style Louis XV en bois laqué blanc et partiellement doré, comprenant un canapé deux places et deux fauteuils.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1020Stein
Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Voor de Dortmunder Union-Brauerei. Met Jahreskrug 1984, 1988 en een Vfl Bochum Jahreskrug 1989.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 30/50