Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zilveren kandelaars met Duitse keuren. Augsburg, 1895.

Een paar zilveren kandelaars met Duitse keuren. Augsburg, 1895.

Paire de candélabres en argent aux poinçons allemands. Augsburg, 1895.
Dim. h: 11 cm
SKU: 1312160148.
Category: Zilver.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #253

    Een reeks van vier theeglazen in zilveren houders. Sovjetunie.

    Suite de quatre verres à thé en verre et argent. Union Soviétique.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #191
    Delheid

    Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.

    Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.
    No longer available
    Dim. +/- 1600 gram
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #238

    Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.

    Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.
    No longer available
    Dim. +/- 150 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers, resp. 833 en 925‰.

    Deux vases différents en cristal taillé incolore aux montures en argent par Wolfers, respectivement 833 et 925‰.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #613

    Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.

    Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #608

    Een klepkan van zilver met een bloemendecor in reliëf.

    Chope couverte en argent à décor de fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #158

    Een sauskom van 800‰ zilver.

    Saucière en argent 800‰.
    No longer available
    Dim. 629,85 g
    Estimate: € 260 / 300
  • #617

    Een geribd zilveren schaaltje. +/- 147 g.

    Petit plat rainuré en argent. ± 147 g.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #340

    Een lot van twee zakhorloges en een chronometer, waarbij twee met zilveren kast.

    Deux montres de gousset et un chronomètre dont deux à boîtier en argent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #421

    Een zilveren speldenkussen in de vorm van een varken. Birmingham, omstreeks 1910 (jaarletter onduidelijk). Makersmerk Cohen & Charles.

    Coussin à épingles en argent en forme de cochon. Poinçons de Birmingham, vers 1910 (lettre date illisible). Orfèvre Cohen & Charles.
    No longer available
    Dim. l: 6,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #80

    Een gesp van geëmailleerd zilver met een klein kromzwaardje als sluiting. Russisch werk, 84 Zk.

    Boucle de ceinture en argent émaillé fermée par un petit sabre cimeterre. Travail russe, 84 zolodnik et marque d’essayeur D.M.
    No longer available
    Dim. 49,20 g
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #1089

    Een werkmeubeltje van notenhoutfineer met twee klapblaadjes, een compartiment aan de ene kant en twee laden aan de andere. XIXe eeuw.

    Table d’ouvrage en placage de noyer à deux abattants, un compartiment à un côté et deux tiroirs à l’autre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #657

    Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #591

    Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.

    Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #915
    Stein

    Vijf bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksel. Twee in beige met veelkleurige genretaferelen (H. 15 cm), onderaan gemerkt. Eén met een gestileerde jachtscène (H. 14 cm). Eén met een vignet “17. Jahresversammlung Köln” (H. 12 cm). Eén met Grüss aus München met het Münchner Kindl.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 17 & 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #359

    “Lid raad van State der Verenigde Nederlanden”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    “Membre du Raad van State des Pays-Bas”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #699
    J. Ensor

    “Zelfportret met personages”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Postume uitgave.

    “Autoportrait aux personnages”. Eau-forte. Signée dans la planche. Edition posthume.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #1013
    Stein

    Vijf bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met “München Olympiade 1972”, het Münchner Kindl en gebouwen, gemerkt Marzy & Remy (H. 25 cm). Eén met zicht op Oud-Brussel (H. 19,5 cm). Eén met een herbergscène en “Hopfen u. Malz, Gott erhalt’s” (H. 22 cm). Eén met een polychrome bloemenguirlande, onderaan gemerkt (H. 14,5 cm)(kleine beschadiging). Eén met een polychrome bloementuil (H. 15 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #235

    Een 14 karaats wit gouden bloemvormige hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Pendentif en or blanc 14 ct en forme de fleur serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #237

    “Queen Victoria & Prince Albert”. Twee beeldjes van Staffordshire aardewerk. XIXe eeuw. Schade aan de neus van Victoria. We voegen er een Madonna met Kind van Brussels porselein aan toe.

    “Queen Victoria and Prince Albert”. Deux statuettes en faïence de Staffordshire. XIXe siècle. Dégât au nez de Victoria. Nous ajoutons une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #867
    Stein

    Twee bierpullen van aardewerk. De éne in de vorm van een vrouwentorso met tinnendeksel en met opschrift “Garmisch-Pa”. De andere in de vorm van een accordeonspeler, met tinnen klep. Onderaan gemerkt Original Gerzit.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 17 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #232

    “Terugkeer van de jacht”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. herdoekt.

    “Retour de la chasse”. Huile sur toile. Retoillé. Vers 1700.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #646

    Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.

    Armoire à deux portes en chêne. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More