Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zilveren strooilepels. 800‰.

Een paar zilveren strooilepels. 800‰.

Une paire de saupoudroirs en argent. 800 ‰.
Dim. 100 g
SKU: 2105190131.
Category: Zilver.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #131
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #218

    Een zilveren bestek, bestaande uit 10 botermesjes, 8 kleine messen, 11 kleine vorken, 10 kleine lepels, 19 grote messen waarvan één lemmet gebroken, 20 grote vorken, 10 grote lepels, 10 vismessen en -vorken, 7 dessertlepeltjes, 8 dessertvorken, 10 eierlepeltjes, een slabestek en twee sauslepels. Gemerkt van Delheid. 800‰ (gewicht inclusief botermessen, maar zonder grote en kleine messen).

    Un service à couverts en argent, comprenant 10 couteaux à beurre, 8 petits couteaux, 11 petites fourchettes, 10 petites cuillères, 19 grands couteaux, 20 grandes fourchettes, 10 grandes cuillères, 10 couteaux et fourchettes à poisson, 7 cuillères à dessert, 8 fourchettes à dessert, 10 cuillères à oeufs, un couvert à salade et deux cuillères à sauce. Marque Delheid. 800 ‰. (poids incluant les couteaux à beurre mais hors petits et grands couteaux).
    No longer available
    Dim. ± 6075 gram
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #421

    Een lot munten, bestaande uit een munt ter herdenking van het huwelijk van Diana en Charles, een 999‰ zilveren hindoeïstische plaquette, een munt van de Bourlaschouwburg, enkele speciale Nederlandse munten, een halve Amerikaanse Dollar en een zilveren Canadese Dollar.

    Un lot de pièces, comprenant une pièce à l’occasion du mariage de Diana et Charles, une plaquette hindouiste en argent 999 ‰, une pièce du théâtre Bourla, quelques pièces spéciales des Pays Bas, un demi dollar américain et un dollar canadien en argent.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #164

    Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.

    Deux carafes, finitions en argent.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #101

    Twaalf zilveren koffielepeltjes in etui. 800‰.

    Douze cuillères à café en argent dans un étui. 800 ‰.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #113

    Een paar zilveren kandelaars in Georgian stijl. 925‰. Engelse keuren.

    Une paire de candélabres en argent, style George. 925 ‰. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 260

Other lots in this auction

  • #497

    Een modern bronzen kunstwerkje op plexiglazen sokkeltje

    Une oeuvre d’Art moderne en bronze sur support en plexi.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #153
    Swarovski

    Een schaakspel uit de reeks “Silver Crystal” met zwarte en kleurloze stukken op een spiegelend speelbord en in originele doos. Zwarte koning gelijmd.

    Jeu d’échec dans la série “Silver Crystal” avec pièces noires et incolores sur un miroir. Dans la boîte d’origine. Roi noir recollé.
    No longer available
    Dim. 35 x 34 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #766

    Een eikenhouten bureau met vijf laden en met bijpassende bureaustoel.

    Un bureau en chêne à cinq tiroirs et chaise de bureau assortie.
    No longer available
    Dim. 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1

    “Tortelduiven”. Een groep van gecraqueleerd aardewerk. Achteraan gesigneerd ‘Dax’.

    ”Tourtereaux”. Un groupe en faïence craquelée. Signature au dos: ‘Dax’.
    No longer available
    Dim. l: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #356

    Een reeks van vier rijkelijk gebeeldhouwde stoelen in barokke stijl, waarbij twee armstoelen.

    Une série de quatre chaises richement sculptés, style Baroque, dont deux fauteuils.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 200300
  • #272

    “Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3me Fête Flamande”. Twee gravures van J. Ph. Le Bas naar werken van David Teniers. In XIXe eeuwse lijsten.

    ”Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3ème Fête Flamande”. Deux gravures par J. PH. Le Bas d’après des oeuvres par David Teniers. Encadrements du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #795

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 41
    Estimate: € 100 / 120
  • #340

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,23 ct.
    No longer available
    Dim. 2,95 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #362

    Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.

    Un lot de quatre petites boîtes en argent.
    No longer available
    Dim. 77,89 g
    Estimate: € 30 / 40
  • #751

    Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise , décor Famille Rose d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches sur fond de fleurs et arrière-plan bleu clair.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 197 x 154 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #534

    “Pijnlijke voeten”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dooyewaard.

    ”Pieds douloureux”. Une aquarelle. Porte une signature: Dooyewaard.
    No longer available
    Dim. 21 x 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More