Similar lots by type
-
#218
Een zilveren bestek, bestaande uit 10 botermesjes, 8 kleine messen, 11 kleine vorken, 10 kleine lepels, 19 grote messen waarvan één lemmet gebroken, 20 grote vorken, 10 grote lepels, 10 vismessen en -vorken, 7 dessertlepeltjes, 8 dessertvorken, 10 eierlepeltjes, een slabestek en twee sauslepels. Gemerkt van Delheid. 800‰ (gewicht inclusief botermessen, maar zonder grote en kleine messen).
Un service à couverts en argent, comprenant 10 couteaux à beurre, 8 petits couteaux, 11 petites fourchettes, 10 petites cuillères, 19 grands couteaux, 20 grandes fourchettes, 10 grandes cuillères, 10 couteaux et fourchettes à poisson, 7 cuillères à dessert, 8 fourchettes à dessert, 10 cuillères à oeufs, un couvert à salade et deux cuillères à sauce. Marque Delheid. 800 ‰. (poids incluant les couteaux à beurre mais hors petits et grands couteaux).No longer availableDim. ± 6075 gramEstimate: € 1600 / 1800 -
#101
Twaalf zilveren koffielepeltjes in etui. 800‰.
Douze cuillères à café en argent dans un étui. 800 ‰.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#113
Een paar zilveren kandelaars in Georgian stijl. 925‰. Engelse keuren.
Une paire de candélabres en argent, style George. 925 ‰. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 260 -
#421
Een lot munten, bestaande uit een munt ter herdenking van het huwelijk van Diana en Charles, een 999‰ zilveren hindoeïstische plaquette, een munt van de Bourlaschouwburg, enkele speciale Nederlandse munten, een halve Amerikaanse Dollar en een zilveren Canadese Dollar.
Un lot de pièces, comprenant une pièce à l’occasion du mariage de Diana et Charles, une plaquette hindouiste en argent 999 ‰, une pièce du théâtre Bourla, quelques pièces spéciales des Pays Bas, un demi dollar américain et un dollar canadien en argent.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#164
Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.
Deux carafes, finitions en argent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#147
Een paar zoutvaatjes met lepeltjes van gegraveerd zilver in etui. Victoria Scotland XIXde eeuw.
Une paire de salières et cuillères en argent gravé dans un étui. Victoria Scotland. XIXème siècle.No longer availableDim. 67,13 gEstimate: € 140 / 180 -
#37
Twee oude poppen van Belgische makelij. De grootste draagt het merk Unica.
Deux anciennes poupées, fabrication belge. Une porte la marque Unica.No longer availableDim. h: 44 en 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#689
Een bureau van mahoniehoutfineer in Regencystijl met drie laden in de gordel en met een kalfslederen blad.
Un bureau en bois de placage acajou, style Regency, à trois tiroirs dans la ceinture et tablette en vachette.No longer availableDim. 90 x 180 cmEstimate: € 200 / 240 -
#125
Een parelhalssnoer met zoetwaterparels en amethist en met een bijpassende armband. Met zilveren slotjes.
Un collier de perles d’eau douce et une améthyste , avec bracelet assorti. Fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#551Michel Hereman
“Post-apocalyptisch dier met kalf”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Être post-démoniaque, animal et veau”. Une statue en faïence à glaçure. Monogramme.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 150 -
#74Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#381
Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
Une garniture de bureau sous forme de canon.No longer availableDim. l:24 cmEstimate: € 45 / 50 -
#378Val St. Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, resp. rood en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt en de tweede genummerd 43/250.
Deux cendriers en cristal taillé, rouge et mauve dans la masse. Marques et le deuxième numéroté 43/250.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#461
“Drawing Book 1826.” Een boek vol gedrukte tekeningen. J.Dickingson 114 New Bondstreet.
”Drawing Book 1826”. Un livre remplis de dessins imprimés. J. Dickinson 114 New Bond Street.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#465
Een lot van vier verschillende antieke sleutels.
Un lot de quatre clés antiques différentes.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#455Raynaud, Limoges
Twee paar kopjes met ondertasjes van meerkleurig porselein, versierd met bloemendecors.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.No longer availableEstimate: € 20 / 25