#818
Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
#656
Een eikenhouten kast met een gemoulureerde deur. Tijdperk Régence.
#291
“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
#453
Een paar bronzen kandelaars.
#878
Twee kleine bronzen olifantjes.
#287
Een partij van vijf hoedenvormen.
Un lot de cinq formes à chapeau.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#262
Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#805
Een bord van Imariporselein. XIXe eeuw.
#372F. Schmidt
“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#748
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven.
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100/120 -
#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
#830
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een fancy diamond van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 800/1000