#337
#33
#371Christofle
#694
#53
#747Rhodargo
Garniture à café et à thé en métal argenté sur le plateau assorti. Intérieur du pot à lait doré.No longer availableEstimate: € 60/80
#94Vlaanse School
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de village en hiver”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#453
#781
Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#402
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#302
Een pennenreiniger in de vorm van een zwaan van donkergepatineerd brons. Rond 1900.
Cygne en bronze à patine foncée servant à nettoyer des plumes. Vers 1900.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 140/200 -
#549Guido MarimanPeriod: °1948
“Vrouwenportret”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#650Josephus Laurentius Dyckmans
“De bedelmuzikanten”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Toegeschreven aan .
“Les musiciens mendiants”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Atrribuée à.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#667
Twee longbows.
#529
Een Indische tanka met talrijke voorstellingen van Boeddha.
#602Igor TcholariaPeriod: °1959
“Duet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#426Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
#495
Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300