Similar lots by type
-
#537
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, versierd met gegraveerde arduinen plaquettes en bovenaan getooid met twee dobbelende soldaten.
Pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée de plaques gravées en pierre bleue et surmontée de deux soldats jouant aux dés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/220 -
#601
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#58
Een gesculpteerd albasten kinderbuste.
Buste d'enfant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#428
Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableDim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60/80 -
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
"Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100/120 -
#121
“Moeder en kind”. Een zeldzaam beeldje van steengoed. Toegeschreven aan J. Inukpuk, Port Harisson (?) Draagt handtekening onderaan.
"Mère et l'enfant". Une rare figurine en grès. Attribué à J. Inukpuk, Port Harrison (?) Porte la signature en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 800/1000 -
#437Paul Sersté
“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
"Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#107Andreas Mussner
Een gepolychromeerd houten beeld.
Une statue en bois polychrome.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#418
“Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.
Notre-Dame de Bon Secours. Lot composé de 11 figurines de saints en porcelaine.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 100/120 -
#407
“Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.
"Nel". Une tête en plâtre patiné. Signature peu claire en bas. D'après un exemple de Rik Wouters.No longer availableDim. 23,5 x 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#138Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Le faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550/600 -
#67
Een pierrot van brons op een sokkeltje van albast.
Un pierrot de bronze sur un piédestal d'albâtre.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 220/240 -
#211
Een gefineerd en deels zwartgelakt kruisbeeld. Met zes reliekhoudertjes.
Crucifix en placage et en partie laqué noir. Avec six reliquaires.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 120/200 -
#497
Een beeld van jade in de vorm van het hoofd van Boeddha.
Une statue de jade en forme de tête de Bouddha.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#410
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre africaine en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60/80 -
#568F. Dierickx
“Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.
"Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/140 -
#483
“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
"Dame stylisée" Une statue en bronze moderne. Monogrammé 'MVR' au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/150 -
#485
Houten Mariabeeldje met zilveren kroontje. Schade aan de duim.
Statue en bois de Marie avec couronne d'argent. Dégât au pouce.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#411
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#400
Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
Statue bicéphale en bois sculpté. Mangbetu, RD Congo.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#195
Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100/150 -
#78
Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.
Une tête de Christ en chêne sculpté.No longer availableDim. 50 x 32 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#143Jean-Ossaye Mombur
“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
« L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 850/1000 -
#161
“Geraakt edelhert”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op sokkel van tweesoortig mineraal.
"Cerf élaphe blessé". Sculpture en régule à patine brune sur un socle de deux types de minéraux.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#380Delvaux, Bruxelles
Een agendacover, model ‘Modula’, van oranje leder.
Une couverture d'agenda, modèle 'Modula', en cuir orange.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 140/160 -
#567
“Moeder Gods Kazanskaja”. Russische icoon. XIXde eeuw.
"Mère de Dieu Kazanskaya". Icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 150/200 -
#180
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,35 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 8,15 gEstimate: € 1450/1500 -
#29Karel De Swerts
“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35/45 -
#271villeroy & Boch
Een groot bord van meerkleurig aardewerk en een bierpul met een brandweerman in het decor.
Une grande assiette en faïence multicolore et une chope de bière avec un pompier dans le décor.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 36 cmEstimate: € 40/50 -
#301Jaeger - leCoutre
Een bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.
Une pendule de bureau à décor de scalaires dorés en plexi.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/250 -
#562Romain Steppe
“Vissers aan de Scheldeoever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de l'Escaut". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 300/400 -
#392Trente
“Wijngaertstraat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Wijngaertstraat”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30x23cmEstimate: € 80/120 -
#346
Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25/35 -
#189Vlaamse School
“De start van de jacht met talrijke personages en dieren in een landschap”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw. Craquelé met lichte verfschade onderaan.
"Le début de la chasse avec de nombreux personnages et animaux dans un paysage". Huile sur toile. XVIIIème siècle. Craquelures avec légers dégâts de peinture en bas.No longer availableDim. 60 x 87 cmEstimate: € 200/300 -
#177A.C.F
Een driedelig kaststel in porselein. ‘Décor de Sèvres, fait à la main.’
Garniture de trois pièces en porcelaine. 'Décor de Sèvres, fait à la main.'No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 200/250 -
#426
Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.
Fauteuil de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/150